"The Classic Salmon Flies"

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Covek zatvorio Compshop a sprema se da otvori FlytyingShop...  :whistle:

Svaka cast Jovanca  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Evo i ja sam navezo jednog klasičnog ali ne za lososa  :D ipak sam se koliko toliko držao nekih načela tog tipa mušica.

Kada uhvatim malo još vremena probat ču još nešto da uradim ali više ču da upotrebim maštu...dok je ova imitacija več odavno u upotrebi u svetu.
 

Prilozi

  • klasika.jpg
    klasika.jpg
    69,4 KB · Pregleda: 171

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Jovanco, begaj odavde i otvarajte moderadoti novi deo "musice za lososa" jer ove zauzimaju toliki deo u svetu FT koliko sve ostale suve, nimfe i mokre

Uradio sam i par al necete nikad da ih vidite.  :hammer: :hammer: :hammer:

Eeeee tek ovde treba materijala i materijala, kvalitetnih, koloritnih, nekih bogami i skupih, tankih - veoma jakih osnovnih konaca... posebna nauka kratko receno
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
294
Lokacija
Svrljig
Komšija ima prehlađenog papagaja, ako ne ozdravi JOVA, postoji verovatnoća da ću da ga naslažem na neke udice, nisam pravio odavno muve za kačket.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Strelac je napisao(la):
Komšija ima prehlađenog papagaja, ako ne ozdravi JOVA, postoji verovatnoća da ću da ga naslažem na neke udice, nisam pravio odavno muve za kačket.

Strelac, ima jedna fora sa tim papagajima...Te ptice kada su potresene, izlozene maltretiranju ili ako im nesto uopste nije po volji, pocnu same sebi da cupaju perje. E sad na tebi je da smislis kako da komsisku 'ticu nateras da popizdi  nacisto :doh: :D :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Djole je bas dobro rekao, znanost! Prosle zime sam se i ja zamajavao sa ovim i dobro je i proslo, brzo me pustila ta groznica...kada sam vidio koliko kostaju pravi materijali, koliko kostaju knjige na tu temu...ali da je lepo jeste...neke talve musice se rade i danima pod lupom, na svaki detalj se pazi, estetika i proporcionalnost je na vrhuncu...a takve muve mogu da kostaju na kraju mnogo $$$. To je poseban svet 100%. Realnu potrebu nemam za njima ali probao bih na ribama koje su meni na dohvat ruke iako za lososa imam vrlo male sanse zasada.
I evo, opet sam malo zagrizao  :doh: no, dobro...aj za igru dobro dodje  :)

Nisam imao mir i morao sam jos jednu da navezem, imao sam neke zamisli ali samo 70% od toga mi je uspelo  :blush: ogranicen materijalom i iskustvom  :blush: :blush:

No aj', pokazat cu vam je pa makar se smejali  :D
 

Prilozi

  • csf.jpg
    csf.jpg
    45,5 KB · Pregleda: 175
Vrh Dno