TIEMCO štap

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
Nego što se tiče teme, ja iskreno ne bi za sebe nikad razmatrao Tiemco štapove jer jednostavno kao firma koja ima odlične prozivode hoće usput da ima po koji štap u ponudi, iznajmi fabriku da se rebrandira neki štap i kao ima u ponudi.
Uvek sam cenio kompanije koje se bave usko proizvodnjom nekog segmenta u koji ulažu znanje i resurse za inovacije i uz toliko široku ponudu, mislim da nema potrebe gledati neke rebrandirane štapove.
Sa ovim se u potpunosti slažem! Na primer, nikad ne bih kupio Rapala polarizacione naočare. :cool1:
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
662
Broj reagovanja
299
Lokacija
Banja Luka
V
Radio sam sa njima par godina ... neke njihove poslovne filozofije su zaista za svako poštovanje.
Ako te i dalje drži to raspoloženje pogledaj link ispod, firma Tenryu ima prilično široku ponudu klasičnih mušičarskih štapova. Naravno, nisu jeftini.
Vec sam ih juce prostudirao, hvala za naput... Iskreno, ocekivao sam malo nize cijene... al dobro. Mozda izleti nesto polovno u narednom periodu, pa me povuce...
Hvala tebi da si pokazao interes da pomognes
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
Sa ovim se u potpunosti slažem! Na primer, nikad ne bih kupio Rapala polarizacione naočare. :cool1:

Takođe, oči se baš i ne mogu menjati 😁 dugo sam tražio jedan model maui jima od pravih stakala, i na kraju ga nađoh 😁 do tada nisam nosio nikakve cvike pa su me čak i drugovi čudno posmatrali 😁


Inače japanerosi su krajnje pedantni i predani,čega se uhvate uvek prave odlično, cenim da nema kvalitetnijih i toliko naprednih blankova kao što ih radi graphiteleader, ali za fly nema 😁
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
Vec sam ih juce prostudirao, hvala za naput... Iskreno, ocekivao sam malo nize cijene... al dobro. Mozda izleti nesto polovno u narednom periodu, pa me povuce...
Hvala tebi da si pokazao interes da pomognes
Nema na čemu, i mene su u jednom momentu zaintrigirali "japanci". Pogledaj i ovo, mada nisam siguran oko zemlje porekla:
https://www.varivas.co.jp/en/Product/searchclass/page:1/key1:RODS/key2:/view3:2/f:1

@neba
Ne pominji mi Graphiteleader, oni su mi slaba tačka - mnogo sam ih proterao kroz ruke, sad sam se malo vratio u normalu.
Zaista šteta što ne rade fly ... ma šta šteta, u stvari sreća! :ROFLMAO:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Falco naterao si me da odem i razgledam njihove stapove.... Srecom pa nemaju #3 u duzini 8.6ft... 😂😂
 
Vrh Dno