Tirolac i vaser kugla na Drini!?!?

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Jbg na mušičarac se da uhvatiti,ja dans jednog zaheftao bez problema.Da sam imao više vremena bilo bi još.
No nebitno,stiže lik i kaže mi hoćeš li da te vodim na pravo mjesto sve su oni krupni.Evo ja gepek napunio!
Naravno na tirloac,muka me uhvatila,dok sam ga izvlačio i oslobađao,ribočuvar sve to ispratio i na kraju meni dozvolu na pregled!
Daleko da bježim od zakona nego je sve ovo više nego žalosno.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
987
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Tommylee jel figurativno pun gepek ili ozbiljno. Pun gepek na Drini niko nije uhvatio ni u srecna vremena kada je bilo ribe kao govana, lovilo se dosta ali daleko od punog gepeka. Da ne vozi taj APN 6, pa misli pun gepek?
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Danas sam cuo pricu ne mnogo drugaciju od tommyjeve....mozda ne bas pun gepek jer nije isto gepek od yuga i od audija 6...ali svakako po 20-30 komada na tirol...ribe od 35 pa sve do skoro 50cm....

Zalosno je sto su akteri veoma poznati sirem musicarskom svetu, ali kako ih ja nisam video a i ne poznajem gospodu licno necu ih imenovati....samo cu reci da su bili selektivni lovili su i nosili samo lipljane....ne znam sta bih dalje rekao.....voleo bih da neko ko ih je video na vodi,  ovde ih javno prozove.....
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
I šta bismo imali od tog prozivanja?
Evo već na FB kače se slike,čak se slikaju sa mahačima i ljudi koji nikada nisu mušičarili rastežu lipljene.
Mrzim to licemerje,tu iskompleksiranu bagru  :p
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
tommylee je napisao(la):
I šta bismo imali od tog prozivanja?
Evo već na FB kače se slike,čak se slikaju sa mahačima i ljudi koji nikada nisu mušičarili rastežu lipljene.
Mrzim to licemerje,tu iskompleksiranu bagru  [emoji14]
Fb?????
Koje adrese, koji ljudi???
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Protiću ne navlači mi bijedu za vrat ti isti akteri urnišu Drinu zadnjih 20 i jače godina.Nemoj mi kvariti raspoloženje neću o njima da razmišljam.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Necu rode...sve ok.
Imam neko jagnje u najavi pa cu skoro opet u posetu Drinu, proslog vikenda sam naslednicu upoznao sa umalo pa svojom imenjakinjom...i tako je ocaravajuca bila...jata skobalja, javljanja lupljena naravno sa Bosanske strane i taaaaaaaaaako.....a jos nula pola dana.
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Ova desavanja su upravo sa bosanske strane.....mada ima sporadicnih slucajeva rastezanja lipaca sa sve musicarem a tirol u kolima.... :whistle:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Nedao dragi bog da to neko baca iz Srbije tu su svi pošteni  :bleh:
U svakoj ribolovačkoj radnji se prodju tirolci i vaserke a nije nauka ni improvizovati to!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
XAxaxaxaxa..verujem da na forumu nema nijedan koji nije bacao vaserku ili tirolca nekada..da se ne lazemo..e sad dosta nas se odlucilo za mahac I nista vise..mada ja ponekad pecam skobalja na plovak kad nadodje voda..svako ima pravo da radi sta hoce jbg..Drina je zahtevna voda dosta nas se I ne upise ponekada..meni nisu tirolasi problem vec ti cuvari koji ne rade nista po tom pitanju..fascinantna stvar..
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Nisam ni ja vaserku. Al bocicu jesam, dva dana i smorilo me. Tirolac nikad. Nikad mi nije imalo smisla to vezivanje niza muva i pecanje na takav sisttem. Ja imam odbojnost prema tome. Al probao jesam....probao sam i grabuljanje-to mi je prvo pecanje bilo a da ne mastim pevise cak sam jednom i sa agregatom isao.... i malko sam jedno leto lovio puskom :).... oce gresio sam :)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Nisam ni ja vaserku. Al bocicu jesam, dva dana i smorilo me. Tirolac nikad. Nikad mi nije imalo smisla to vezivanje niza muva i pecanje na takav sisttem. Ja imam odbojnost prema tome. Al probao jesam....probao sam i grabuljanje-to mi je prvo pecanje bilo a da ne mastim pevise cak sam jednom i sa agregatom isao.... i malko sam jedno leto lovio puskom :).... oce gresio sam :)

ja sam onda za tebe amater . Pecao sam na holc i mogu ti reci da je to dobro pecanje i da je bilo dozvoljeno pre koju god iz srbije. Dobara je osecaj kad dr ce kucka po dnu i nda ostis udarac ,kao kad pecas krkusu iz ruke ili na dubinca a stap u ruci. Lici malo i na bacanje tvistera na dunavu sa obale kad t ister kucka po dnu i ,i ovde moras da nadjes pravu tezinu ni lagano ni pretesko.prestao sam pre 7-8 god.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Ja nisam nikada bacao, ni vaserku ni tirolca.  :yeswink:

pa kad ne mozes da dobacis. Tebi bi se to svidelo ,fider za lipljana  :whistle:
 
Vrh Dno