Toplica

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Mixmaster je napisao(la):
Može to, samo se raspitaj kako.
Može, može! Samo nek ide sa jr-om na pecanje i nek mu se uvlači u dupe ko ti Lakiju! :D

p.s. Ja se izvinjavam za ružne reči, al gazda juče reko da je forum namenski prozajabantski orjentisan... :)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Goci je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Može to, samo se raspitaj kako.
Može, može! Samo nek ide sa jr-om na pecanje i nek mu se uvlači u dupe ko ti Lakiju! :D

p.s. Ja se izvinjavam za ružne reči, al gazda juče reko da je forum namenski prozajabantski orjentisan... :)
Nikome nemam potrebe da se uvlačim u dupe, a oni koji vole da im se drugi uvlače u dupe (ili im svoje pojedine delove uvlače u dupe) neka me zaobidju.  :machinegun:
P.S. Provalio sam ja foru kako da izhakujem sajt (šapnula mi 'tičica) pa da kucam karmu ko brljiv ali neću :bleh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Goci je napisao(la):
Može, može! Samo nek ide sa jr-om na pecanje i nek mu se uvlači u dupe ko ti Lakiju! :D
Mnogo su se namnožili dupeuvlakači. Samo na to misle. To je ružno.

...Ali zato je lepa Toplica. U stvari na prvi pogled i nije neka lepotica, ali kada iza neke grane izroni podmornica od pola metra na bambulu, zaboravlja se i mrtva koza u vodi i blizina uliva kanalizacije. Ja sam se ovih dana čak i više puta kupao u veoma zagađenom delu, računajući da sam otrov za sve žive organizme u Toplici, pa i bakterije. :lol:

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.173
Lokacija
Čačak
samo ti racunaj, izgleda da ce tebi skinuti kozu neki prostiji organizam od pobesnelog seljaka ;)
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Randjo,
bice posle...

"...gle,obnese mi voda nozni palac..."  :D


a mozda ti izraste i treca ruka pa ces da vitlas stereo...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ko vodu iz Toplice nije srknuo, nije ni krupne klenove na njoj nalovio. :bleh:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nije Dare nesto mnogo golem,negde oko kilograma mozda jer sam mnogo priblizio aparat da ga uslikam.....
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
...cuo sam da gutaju kamencice zbog boljeg varenja...
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
.Kad spomenu ovo kamenje...swetih se. Jednom prilikom prosle godine, septembar. Odvedem drugara po prvi put na Ribnik. Stizemo taman svanulo. Ja sedam ispred aqua-e da motam i uzivam u prirodi uz domacu jutarnju rakiicu (poneli fala bogu), a on se naravno odmah skolomatao u vodu. I nema njega jedno sat vremena... Vraca se  potpuno sterilnog izraza lica. KAMARAD, ima li sta?
                                            -nista, samo jedna grbava pliva i zvace neku konzervu!
Kad se nisam upisao tad!
Stvarno je video potocaru kako nosi poklopac od neke pastete ili sta ti ja znam
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ceo forum se preselio u temu "Danas sam mušičario", a možda neki posetioc potraži neki raport sa neke naše reke pod njenim nazivom.
Evo, ja sam danas mušičario na Toplici. Prvo sam bio ispod jednog bagera koji mi je mutio vodu, čekao da prestane, ali na kraju me je izdalo strpljenje pa sam se preselio uzvodno od njega.
Nisam razbio klenove jer su uglavnom odbijali sve moguće plivajuće muve, a nije mi se nimfarilo. Ipak, ulov je bio donekle zadovoljavajući.
Prvo sam poklonio oko 2 kg klenčića od po 20-30 cm jednom slučajno zatečenom ribolovcu (bez dozvole), koji se uplašio kada me video, misleći da sam ribočuvar. Međutim, susreli smo se usred džungle, pa nije imao kud da beži. Samo je sklopio štap i pravio se lud. Rekoh mu: "Ne boj se pobratime, ne treba tebi ni dozvola ni štap. Poklanjam ti sve ribe." Mogu samo da zamislim kako sada zeza ostale ribolovce iz svog sela dok krkaju prženu klenovinu.
Moćan je osećaj kada poklanjaš ribe.
Naravno, posle je pao i "obavezni" kilaš i jedan od pola kila i još jedna "omanja" gomila malo sitnijih, koje sam takođe poklonio.
 

Prilozi

  • Ulov skromnog kolege.jpg
    Ulov skromnog kolege.jpg
    54,5 KB · Pregleda: 365
  • Poklon dopuna.jpg
    Poklon dopuna.jpg
    50,3 KB · Pregleda: 388
  • Pored Toplice.jpg
    Pored Toplice.jpg
    102 KB · Pregleda: 334
  • Za gazdu.jpg
    Za gazdu.jpg
    71,4 KB · Pregleda: 359

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Ceo forum se preselio u temu "Danas sam mušičario", a možda neki posetioc potraži neki raport sa neke naše reke pod njenim nazivom.
Evo, ja sam danas mušičario na Toplici. Prvo sam bio ispod jednog bagera koji mi je mutio vodu, čekao da prestane, ali na kraju me je izdalo strpljenje pa sam se preselio uzvodno od njega.
Nisam razbio klenove jer su uglavnom odbijali sve moguće plivajuće muve, a nije mi se nimfarilo. Ipak, ulov je bio donekle zadovoljavajući.
Prvo sam poklonio oko 2 kg klenčića od po 20-30 cm jednom slučajno zatečenom ribolovcu (bez dozvole), koji se uplašio kada me video, misleći da sam ribočuvar. Međutim, susreli smo se usred džungle, pa nije imao kud da beži. Samo je sklopio štap i pravio se lud. Rekoh mu: "Ne boj se pobratime, ne treba tebi ni dozvola ni štap. Poklanjam ti sve ribe." Mogu samo da zamislim kako sada zeza ostale ribolovce iz svog sela dok krkaju prženu klenovinu.
Moćan je osećaj kada poklanjaš ribe.
Naravno, posle je pao i "obavezni" kilaš i jedan od pola kila i još jedna "omanja" gomila malo sitnijih, koje sam takođe poklonio.

Mix druze ja bih prvo po sred cela pljunuo onog "kolegu" sta je stavio u kesu. Ono je tuga i zalost.
 
Vrh Dno