Toplica

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Kakvi su tereni kod Plocnika i Donje Konjuse? Jel ima klena ili je potrovano???

Mama mi je iz Grgura kod Barbatovca planiram za koji dan tamo pa bih se spustio da zabacim.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
ti tereni su ti vrlo odlični. ima i ribe i nije toliko štrokava reka , ako izuzmemo povremene deponije i koliko hoćeš kesa po drveću  :mad:
ima klenova odličnih gabarita
idi tamo obavezno
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
e da mi je neko reko da je klen sad aktivniji nego celo leto,nebi mu verovao,danas sam izaso ok 3 popodne pored stadiona toplicanin,i mogu da vam kazem da sam imao 5 lepa primerka klena,i dosta promasaja.neverovatno koliko je klen bio aktivan
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Neverovatno toplo vreme za ovaj period je razmrdalo klena, plašim se da će nam se zima, uskoro, pokazati u svoj svojoj belini i hladnoći.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ludo vreme nacisto, pre nedelju dana samo imali pravo proljece ali vratila nam se kasna jeseni opet kisu lije, to traje vec tri dana... ne mogu nikako na vodu jer su non stop visoke
 

Marko Ilic

Newbie
Učlanjen(a)
02.05.2013.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Ovo je slikano jutros oko 10 sati voda je sad poplavila citav ovaj teren i dosla gotovo do precke i idalje nastavlja da raste...A kuce u pozadini iza terena su poplavljene do krova...

mmmksmkmkd.jpg
 

sasa zitoradja

Junior member
Učlanjen(a)
23.05.2010.
Poruke
37
Broj reagovanja
0
Na Toplici klen ponovo ulazi u mrest,u nedelju sam uhvatio nekoliko koji su izbacivali mlec.
 
Vrh Dno