Tubifex

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Smotah i ja tubifex mušicu,ovu sam namenio malo krupnijim ciprinidima koji kad vide ovakvu ponudu neće mnogo obilaziti i ispitivati,nego će je,nadam se,usisati,a za manje ribe,manje ovog materijala.Inače,mušica je otežana,a ove niti pod vodom fantastično lelujaju!
 

Prilozi

  • tubifex1.jpg
    tubifex1.jpg
    81,6 KB · Pregleda: 240
  • tubifex2.jpg
    tubifex2.jpg
    60,1 KB · Pregleda: 250
  • u vodi1.jpg
    u vodi1.jpg
    75,7 KB · Pregleda: 247
  • materijal.jpg
    materijal.jpg
    74,7 KB · Pregleda: 246

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
zvezdan je napisao(la):
Smotah i ja tubifex mušicu,ovu sam namenio malo krupnijim ciprinidima koji kad vide ovakvu ponudu neće mnogo obilaziti i ispitivati,nego će je,nadam se,usisati,a za manje ribe,manje ovog materijala.Inače,mušica je otežana,a ove niti pod vodom fantastično lelujaju!

Želim ti jednog šarka od 10+ kila na ove tubiće
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Jel neko testirao ove muve ????

Mislim ja kao stari akvarista sam mnooooooooogggggooooo proveo (doduse idem i sad) u vodi kod Medosevca (gradska kanalizacija)  :'( skupljajuci tubifex  i uvek sam ga nalazio u mulju kako do pola vire i onako lelujaju skupljajuci hranu, ali nikad nisam video da pliva kroz vodu neka gmuca ovih glistica, mada, nemora da znaci da ih nema  i da ne plivaju.





 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja totalno zaboravio na ovu "muvu", imao sam je uvek u prsluku ali ove godine sam najviše pažnje dao šaranu tako da bodorke i crvenperke na kojima sam hteo ovo čudo oprobati nisam ni registrirao dok sam bio na vodi...mada i bez probe znam da bi ove ribice to uzele ako bi bile gladne ili barem zbog radoznalosti.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Danas saznah i osvežih sećanje a i napravih par komada, kaže kolega nemac: "Ivane, sa ovim se lovi riba na jezeru! Ne blesavi se suvim muvama!"
Uskoro će 01.03. Udruženjsko jezerce se otvara za pecanje pa..... videćemo.
 

Prilozi

  • 20240208_123627.jpg
    20240208_123627.jpg
    220,9 KB · Pregleda: 29
Vrh Dno