TV emisija "Ulovi Trofej"

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Vidi gurmana kako se oblizuje, biće fileJi!  :lol:

Pojedi Trofej!  :D

p.s. I tata bi sine  :-[
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Naravno da su na varalicu ovo je nemoguće uloviti na fly  ,a na varalice i moja pokojna baba moze da navata ribe ,nista čudno  ,ovo su fotke od pre mislim 6  god možda ,tako nešto  ....

Goci je u pravu ,samo ga nisam ja ni liznuo  već moj ćale ...ahahahahah ,kakav sam zlotvor bio aghahhaha  :mad:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Goci , Sada bi ga ladno pustio nazada ,majke mi ... tačno mi žao što sam ga tada odneo ... :( Ovakvog smudja niko u skorije vreme nije uhvatio tamo...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
To su izgleda neki prebogati tereni za djasmua ,gužva im na dnu pa se dižu orijaši na strimera  :p hi hi hi ... ovde više ni na mrežu nemožeš da navataš poštenog djasmua , nema veze ajmo svi grupno kod Vlade da mu razvaljujemo terene !!!  :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Taman je ovo sada pravo vreme za smudja ,voda polagano nadolazi ,rukice mrznu ..ihh kad se samo setim  :tbumb:  :tbumb:

Ohhh kako bije ova zimska kriza ,majku joj ,kad ce taj 1 .mart  :D
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Sone ovoliki smudjevi ti se nisu borili!?  ???

Po meni, i u mom slucaju smudjevi pruzaju sasvim solidnu borbu ne previse atraktivnu jer nema dugih begova i brzih promena pravaca i divljanja na povrsini, pogotovo kada se uzme u obzir kojim ih priborom pecam, skoro nikad stapom ispod T.B. 80 g. Tako da ne razumem kad neko kaze da ne zna da li je grana ili riba, mada sam takve ocene najcesce dobijao od ljudi koji se bas nisu napecali smudjeva.
Naravno da borbenost nije nesto sto krasi smudja ali ume prijatno da iznenadi, ono sto ga cini atraktivnim su njegove navike i to sto trazi malo vecu kolicinu znanja i vestine da bi se hvatao(ne uhvatio), za razliku od stuke i bucova kojih mozes sit da se napecas samo bacajuci i jednolicno motajuci(naravno ne uvek) i svuda ali smudja na taj nacin se verovatno vrlo malo njih napecalo.
Smujdeva ima jos na Tamisu cak i tih lepih ali ni blizu kao pre.. Ovog proleca smo drugar i ja u dva izlaska, na varalicu imali par smudjeva od 2+, a cuo sam od prijatelja da su imali sporadicnih ulova smudjeva 2-3 kg i ove jeseni, ali se nisu bas napecali. Tako da ako imas vremena i volje da se mlatis ovim "panjevima od riba" procunjaj i iscackaj gde su mozda mozes i na fly da bocnes nekog lepotana.


 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma šalim se ja malo Ljubo ,udarila zimska kriza .. naravno da veliki smudj ima snagu da bori pomalo ali oni standardni mučenici 500- 600 -700 gr koji padaju mnogo češće su kao da si okačio grančicu na štap pa vučeš moraš priznati  ..i naravno da treba i znanja i sreće da bocneš po nekog i na  varaličarski štap u vodi gde je proredjen a za FLyRod  i da ne pričam ..Ja sam sa onim imao mnogo više sreće nego znanja !!!
Iskreno nisam se napecao nikad smudja nešto preterano ,uvek mi je bilo mučno ono kidanje po 20 twistera po pecanju ..jednostavno i ono smudjevo čekanje ceo dan na cug koji traje 10 minuta me je uvek nerviralo tako da se nisam ni trudio da ga jurim ,više mi je bilo usputno ...
Ima smudja još ponegde u nekom granju kao što kažeš ali je sve to smešno u odnosu kako je i šta bilo ranije .
Nemoj da mi diraš bucova  :sm: Od mojih bucova nema težih riba bre ,nisu to oni Dunavski i Savski koji napadaju šta stignu ,ovi moji su bre istrenirani i obučeni ...
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Ma bucov je opasan namazanko pogotovo krupan i na napadnutim vodama!  :tbumb: 
Realno kada se namesti situacija svako ko zna da zabaci i mota moze lepo da se napeca, naravno ovakve situacije su retke, to jes sve redje zbog lopovluka i najezde ribolovaca. Stuka je tek sklona izlovu od strane raznoraznih pacera. 
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Posle 15 dana provedenih na severu Švedske smo odlučili da kada smo vec u ovoj zemlji, dva dana provedemo na jugu, odnosno da odemo na Baltičko more, u grad, Helsenburg. Nažalost, nismo bili u mogućnosti da puno vremena odvojimo za obilazak samog grada, ali smo stigli da obiđemo gradsku marinu u kojoj su parkirane na stotine jedrilica i glisera što dovoljno govori o izuzetno razvijenom nautičkom turizmu. U marini nas je već čekao gospodin Ingemar Ekstrom, vlasnik jedrilice sa kojom smo trebali da isplovimo na Baltičko more. Pecaćemo bakalara koji, koliko sam cuo, preovladava ovim delom Baltičkog mora.
Posle nekih tridesetak minuta plovidbe stižemo. Pošto su svi nasi štapovi vec montirani, zabacujmo i počinje pecanje.

(Detaljnije možete procitati na našem sajtu http://www.ulovitrofej.com )

Prvi deo ribolova na Baltičkom moru možete pogledati na televiziji Avala u subotu 11:30 i nedelju u 10:05
Zbog formiranja i menjanja programske šeme televizije Avala, postoji mogucnost da se emisija ne emituje u subotu, kao što se vec dešavalo prethodnih subota, ali ce u nedelju emisija sigurno biti emitovana po planu! Mi se unapred izvinjavamo ako se emisija ne emituje u subotu, ali zaista nije do nas.

Hvala na razumevanju!

Bistro
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
SREĆNA NOVA GODINA I NOVOGODIŠNJI PRAZNICI!
Nadam se da ste se lepo odmorili i nauživali ovih dana kao i mi.
Od januara bi trebala da krene i nova programska šema na Tv Avala...tako da postoji mogućnost da ćemo imati i nove termine emitovanja naše emisije.
O ovome ćemo vas blagovremeno obavestiti kada budemo znali nešto više o tome.
Do tada, postavili smo nove inserte na naš sajt
"Ribolov u Mađarskoj - jezero Maconka"
maconkazasajt.jpg


"Ribolov na Bojani"
bojana.jpg

"Ribolov u Kazahstanu"
kazahstansajt.jpg

"Ribolov na jezerima Fruške Gore"
fruskagorasajt.jpg
  koje možete pogledati i komentarisati.

Takodje, uskoro kreće i emitovanje novih epizoda na temu ribolova na jezerima Fruške Gore.

Za sve detalje posetite nas sajt http://www.ulovitrofej.com

Nadam se da će te uživati.
Bistro.

 
Vrh Dno