TV emisija "Ulovi Trofej"

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
U subotu, 4. decembra, premijerno je pustena prva epizoda ribolova u Svedskoj na tv AVALA!
Reprizu mozete pogledati u nedelju, 5. decembra na tv AVALA!!!

A evo i malo fotografija iz Svedske

38336246.jpg

12168961.jpg

21478137.jpg

17940759.jpg


BISTRO!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Super, nego, da li ima mušičarenja u emisiji?
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Naravno da ima, nema trenutno, jer se sad emituje serijal "Ribolov u Svedskoj".
kakva bi mi to emisija bili da nema musicarenja!  :tbumb:

musicarenje.jpg


U subotu 11.12.2010. bice emitovana druga epizoda serijala "Ribolov u Svedskoj" sa reprizom u nedelju 12-og.

Prve 4 emisije posvecene su samom severu ove zemlje, pokrajini Jamtland, gde smo lovili pastrmke lipljene ali i velike bandare i štuke.
Poslednje 2 emisije smo posvetili jugu Svedske, Helsenburgu, gde smo lovili na Baltickom moru sa nasim domacinom Negovanom Žekicem.

Bistro!
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
da li je ova ekpia radila ispitivanje ribljeg fonda na jezerima kod sela Barosevac, izmedju Lazarevca i Arandjelovca
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja sam gledao emisije 'Ulovi Trofej' i svidele su mi se. Ali imam i jednu kritiku. Naime cini mi se kao da se nekad previse zuri i pazi da emisija ne bude dosadna. Konkretno tu mislim na cinjenicu da se u jednoj epizodi prikazu dve-tri vode ili previse mesta jedne vode. Tim se podize kolicina podataka ali gubi na njihovom kvalitetu. To je verovatno zbog same produkcije a ne zbog snimaka, ali ipak na kraju produkt kao da naginje da odrzi paznju neribolovaca vise nego sto udubi strastvene ribolovce. Ako to nije zahtev trzista i medija koji emituju voleo bih da u buducnosti ubacite u manju brzinu.
Sve u svemu nadam se novim, pogotovu musicarskim sadrzajima. Srecno i bistro!
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
gringo je napisao(la):
Ja sam gledao emisije 'Ulovi Trofej' i svidele su mi se. Ali imam i jednu kritiku. Naime cini mi se kao da se nekad previse zuri i pazi da emisija ne bude dosadna. Konkretno tu mislim na cinjenicu da se u jednoj epizodi prikazu dve-tri vode ili previse mesta jedne vode. Tim se podize kolicina podataka ali gubi na njihovom kvalitetu. To je verovatno zbog same produkcije a ne zbog snimaka, ali ipak na kraju produkt kao da naginje da odrzi paznju neribolovaca vise nego sto udubi strastvene ribolovce. Ako to nije zahtev trzista i medija koji emituju voleo bih da u buducnosti ubacite u manju brzinu.
Sve u svemu nadam se novim, pogotovu musicarskim sadrzajima. Srecno i bistro!

Hvala na kritici, skroz je na mestu. Mi se trudimo da izadjemo u susret i vama strastvenim ribolovcima kao i novim pecarosima koji tek ulaze u ove "vode". Predpostavljam da vam je poznato koliko truda i finansijskih sredstava treba kako bi se snimila kvalitetna emisija. Da bi emisija bila emitovana na nasim televizijama, mora da zadovolji njihove kriterijume a isto tako mora da bude zanimljiva i vama pecarosima, kako bi nastavila da se emituje... odrzavanje ovog balansa je prava umetnost, tako da se nadam da nas razumete.

Kritika je odlicna i uvek smo voljni da cujemo nove primedbe i tako se korigujemo.
Naravno, volimo da cujemo i koju pohvalu! :lol:


Musicarenja ce biti u narednim emisijama u serijalu "Bosanski reviri" i mnogim drugim. Trenutno se prikazuje "Ribolov u Svedskoj".

Ohrabrujem vas da nam ovakve kritike slobodno ostavljate i na sajtu, kako bi ih autor emisije direktno video, jer se ne snalazi najbolje na forumu!  :doh:
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
strashni je napisao(la):
da li je ova ekpia radila ispitivanje ribljeg fonda na jezerima kod sela Barosevac, izmedju Lazarevca i Arandjelovca

Da, mi smo to radili prošle godine kada smo snimali ribarsko područje kojim upravlja Doo Eko Ribarstvo iz Valjeva.

:)
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
strashni je napisao(la):
gde mogu da pogledam tu epizodu?  :blush:

Ta emisija ce biti emitovana na televiziji Avala, ali sigurno ne pre aprila.
Ukoliko ste nestrpljivi, mozete je naruciti na dvd-u. Imamo kompilaciju od dve emisije na temu "Ribarskog podrucja-Srbija Zapad" po simbolicnoj ceni od 700,00 din + ptt (moramo i mi od necega ziveti!  :'( )
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
ulovitrofej je napisao(la):
Ohrabrujem vas da nam ovakve kritike slobodno ostavljate i na sajtu, kako bi ih autor emisije direktno video, jer se ne snalazi najbolje na forumu!  :doh:
Dobrodošli na forum!  :)

U kontekstu citiranog dela posta, smem li da pitam ko stoji iza nika ulovitrofej (ako već nije autor emisije)?

Emisije su vam lepe i puno uspeha i daljem radu!  :tbumb:
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Moje ime je Natasa, pisem tekstove za emisiju, a od nedavno sam i pocasni administrator naseg sajta!  :smoke:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
:)

Odlično, znači smemo da kritikujemo Bocilja!  :hammer:

Em ti nisi on, em on ne prati forume.  :lol:

Dobrodošla na Musicarenje.org Nataša, nadam se da ćeš preko ove teme dobiti korisne informacije koje će već lepu emisiju učiti još boljom.

Pozz,

Goran
 

ulovitrofej

Newbie
Učlanjen(a)
29.11.2010.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Ma naravno, samo vi kritikujte... ja selektivno prenosim!  :bleh:
Salim se, vazno nam je da vidimo sta ljudi misle, sta zele da vide, da bi i mi znali u kom pravcu da se razvijamo.

Blazena sam medju pecarosima!  :smoke:
 
Vrh Dno