Udice

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Mene licno interesuju vasa misljenja kada se radi o boji udice... posto vidim da se olako u isti kos stavljaju razliciti proizvodjaci kao i modeli udica koji se totalno razlikuju...
Dakle konkretno koliko po vama odredjena imitacija treba da bude uradjena na odredjenoj
boji udice, ili ja samo tripujem da je to bitno?
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
denmil je napisao(la):
Mene licno interesuju vasa misljenja kada se radi o boji udice... posto vidim da se olako u isti kos stavljaju razliciti proizvodjaci kao i modeli udica koji se totalno razlikuju...
Dakle konkretno koliko po vama odredjena imitacija treba da bude uradjena na odredjenoj
boji udice, ili ja samo tripujem da je to bitno?
Meni burazeru licno to nema veze,jer sam koristio i niklovane,i zlatne i crne udice,i na svakoj je bio po jedan mrav,koji je podjednako lovio...tako da JA licno mislim da nema veze...  :doh:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
opisi malo detaljnije tvoju test probu sa istim mravom na razlicitim bojama udice?
sta si pecao ? koliko si riba upecao? kolike su bile ribe ?

 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
sasats je napisao(la):
opisi malo detaljnije tvoju test probu sa istim mravom na razlicitim bojama udice?
sta si pecao ? koliko si riba upecao? kolike su bile ribe ?
Pecao sam naravno klenove,nijedan nije bio ispod 20 cm,imao sam i jednog od preko 30cm...a hvatao sam u proseku po dvadeset-trideset komada,na policelonskog mrava ali razne udice naravno,i svaki put je efekat bio manje-vise slican  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bravo pantere. lepi ulovi za pocetnika i to na najgoru sezonu u istoriji . radi se o kolicini zbirno od 3-5 kilograma po pecanju i broju do 30 riba a sto je sasvim dovoljno da se dodje do zakljucka o uticaju boje udice na ulov :tbumb:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
http://www.kupujemprodajem.com/Udica-dugi-vrat-okce-15724895-oglas.htm?filter_id=5448801
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
denmil je napisao(la):
Mene licno interesuju vasa misljenja kada se radi o boji udice... posto vidim da se olako u isti kos stavljaju razliciti proizvodjaci kao i modeli udica koji se totalno razlikuju...
Dakle konkretno koliko po vama odredjena imitacija treba da bude uradjena na odredjenoj
boji udice, ili ja samo tripujem da je to bitno?
Koliko sam primetio skoro sve TMC i gamakacu udice rade se u crnoj boji a kod nas se najcesce koriste. Iskreno pre bih koristio crnu boju udice za musice koje vezujem nego zlatnu koja sljasti na suncu ili nikl. Mozda nema veze ali opet :) :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Jedna od najklasicnijih tmc je model 100... ona je neke cudne zute boje.... mada svim nasim imitacijama udica viri iz dupeta... verujem da boja osim ako je neka drecava nema preteran uticaj
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Pojavio se u Leskovcu diler koji nudi veci izbor gamakatsu udica...sutra idem da slikam i da vidim koje modele ima,pa ako ima nekog ko je zainteresovan mozemo da se dogovorimo oko slanja... ziveli!  :yeswink: :bye:
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Ajd vidi molim te u kojim velicinama, pa javi ;-)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
OD modela u ponudi trenutno ima:
Gamakatsu F110;F11;F15;i F11 2SH...u svim velicinama od 1 do 20 ...cena je 330 dinara po pakovanju,25 komada...pa koga interesuje neka se javi  ;)
 
Vrh Dno