UMRO MIXMASTER!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbane

Newbie
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Postovani Laki,
Nemoj se bojati za buducnost ovog sajta. Lepo je osmisljen. To sto se desilo sada, moralo se desiti kad tad, jednostavno to je prirodan tok stvari i to nije nista lose.A doci ce i novi clanovi.
Sada imas sansu za novi, zdravi pocetak. U stvari, svi koji smo ucestvovali u forumima i cinimo ovaj sajt imamo tu sansu da pre svega raspravljamo o pravim temama i i tako zaista doprinosimo razvoju musicarenja i rasprave nece biti u nedogled...imace svoj smisao i cilj...
Za kraj bih svima porucio da ne treba prizivati avet iz proslosti, jer ako se ona vrati sajt ce biti potpuno isti kao sto je i do sada bio, a svi mi zelimo da bude bolje....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
ttttt wrote:
Laki, ovde pomaze samo cvrsta ruka.

Ako su neki ljudi nedovoljno vaspitani da se nepoznatim ljudima obracaju sa osnovnim postovanjem, njima niko ne moze da pomogne i onda ostaje samo tvoja moc da im izbrises postove.

Na kraju krajeva ni forum nije za svakoga.

Ja sam se trudio da primetim ali nigde nisam primetio da je neko bio nevaspitan. Postovanje sa tim nema veze jer se ono zasluzuje a komunikacija je stvar opste kulture. Jeste ostra ali je u granicama normale. Mislim, ni jednog trenutka necu da branim ni jednu ni drugu stranu, ali ovo sto si ti napisao je navodjenje na represivne metode bez ikakvog osnova. Ako si naisao na nevaspitanje, onda si trebao to i da citiras, ovako se primecuje da si pristrasan!
 

rad

Newbie
Učlanjen(a)
21.11.2006.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Ivane, nemoj mi zamjeriti, ali se ponasas kao malo dijete, naljutio se nesto, frnda i tome slicno...
Onaj koji neizmjerno voli musicarenje, koji o tome zna jako mnogo, a ti ociglkedno po misljenju mnogih ovde, spadas u takvog, ne trebas konflikt da bi egzistirao, zivot bi bio strasno dosadan kad bi svi razmisljali na isti nacin i bili sustinski isti, Niti je to moguce niti ce se to dogoditi...
Mislim da smo kao musicari po mnogo cemu posebna vrsta ljudi, i kao sto si ti meni pozelio dobrodoslicu na sajt tako bih ja zelio da ti ovde ostanes i izneses svoja misljenja, ali vam je svima pozeljno da malo spustite loptu na zemlju, pomozite jedni drugima, ne nadmudrujte se do beskonacnosti, besmisleno je ici stalno u konfrontaciju, znanje koje covjek nezna da prenese ili ga koristi kao sredtvo da druge predstavi u nekom drugom svjetlu je bezvrijedno..Razmijeniti misljenja da, iznijeti svoj pogled isto da, ali ubjedjivati druge da je samo nase da jedino ispravno, onda pocinju problemi, ljudi pocinju da vas nevole i slicno, a siguran sam da vi to ne zelite...
Treba se druziti, najlakse je okrenuti ledja, ali to niti je muski a po mnogo cemu nije ni fer....
Postovanje, Rad
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Zna li ko gde je sahranjen? Zabio bi kolac u kovceg da se slucajno ne povampiri.

Nego zna li neko njegov mail, bio bi red da posaljemo telegram sucesca.

O pokojniku sve najbolje.
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Prepadoh se bre mentolu, kad procitah naslov, dok nisam video ko je postavio topic


Coveka nisam upoznao a pretrnuh pa zato moram da se pridruzim simpsonovom nacinu govora.da smo djeca sad bi rekao Mix-u da je "pikica" zato sto popusta.Smisao rasprava je bas u tome ko ce da istjera na svoje.Debata , bale ko u skupstini.Pa onda svi zajedno u kafance i...
Ko te nevoli, matori, nek se slika.Vracaj se ovamo i udri po svome.Na sajtu se svi stalno prave nesto fina gospoda.O drs.Do juce su kal gazili a sad su Englezi - musicari. E do mojega.Ponasaj te se ,bre, ljudi prirodno.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
eto vidis da te vole i cijene, sada imas odgovor na pitanje koje sigurno sebi postavljas da te ovde cijene (vecina) sa tvojim misljenjima i nemisljenjima, a znam da sigurno potajno citas ove postove (bar bi ih ja citao da sam na tvom mestu, pa makar se ulogovao i sa novim nickom :lol: )
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ja sam se trudio da primetim ali nigde nisam primetio da je neko bio nevaspitan. Postovanje sa tim nema veze jer se ono zasluzuje a komunikacija je stvar opste kulture. Jeste ostra ali je u granicama normale. Mislim, ni jednog trenutka necu da branim ni jednu ni drugu stranu, ali ovo sto si ti napisao je navodjenje na represivne metode bez ikakvog osnova. Ako si naisao na nevaspitanje, onda si trebao to i da citiras, ovako se primecuje da si pristrasan!

Pa kad razgovaras sa nekim koga ne poznajes trudis se da budes uctiv i da ne omalozavas njegovo misljenje i znanje. Takvih sitnih provokacija (koje mogu da preliju casu) je bilo i previse (iako mozda nema onih ekstremnih). Ne mislim samo na one koje su upucene Mixu vec i na one koje je Mix upucivao drugima pa i tebi.

Zato je i postojala negativna atmosfera. Na te provokacije sam mislio kada sam pominjao nevaspitanje. E sad neko moze da izdrzi vise a neko manje. U svakom slucaju bilo bi bolje da takvih provokacija uopste i nije bilo.
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ljudi,ja ne znam uopshte koj vam je Q...ac?!Shta pokushavaju ovde neki da dokazu??
Da ce vredjanjem,pljuvanjem,destrukcijom necijeg mishljenja (filozofije) sebe uzdici ili nekog spustiti do dna??Ha!!Smeshno?Shta nekog tera tamo da pljue nekoga??Shta mu je taj bogu zgreshio??Iiiii....Po koj put treba da ceo sajt dovodimo u ovu situaciju??Daj bre oladite ljudi,shta vam je???Ja ne vidim razlog zashto ne bi iskazivali svoja mishljenja,ali i ne vidim razlog zashto bi zbog svojih stavova vredjali druge??Jer vam je bodorka omiljena riba??Pecajte bodorku!!Jer vam je pastrmka omiljena riba??Pecajte pastrmku!Lipljan??Pecajte lipljana!!Klen,babushka,som ,smudj,kechiga!!?Volite bambulu??Samo na nju pecajte!!?Niko vam ne brani,a i niko ne bi trebao da vas osudjuje!!Dajte neceg pametnog!!Smara se narod od bljuvotina!

P.S.Laki,trebash da budesh rigorozan,brishi sve shto mirishe na diskriminaciju!!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Zakula povedi racuna sta i kako pises, jer za mene bi recimo uvreda bila ovo sto si ti napisao a nisi argumentovao!
Aman, gde je ko koga vredjao???

Polemika treba da postoji i to zucna ali vredjanje nigde nisam video, a i cisto sumnjam da se Mix uvredio na reci koje je forelle izrekao.
Meni je licno vise puta rekao da mu je cast sto ga zovem "kasapin" :lol:
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Ako si mu rekao Simpsone. Ja bre nikog nism vredjao, ako mislite na mene, samo sam malo burnije reagovao na razmisljanje Mix mastera. S' obzirom na to da pratim desavanja i polemike na vasem sajtu od samog pocetka rada, samo sam cekao pogodan trenutak da pojedincima kazem sve sto mi se nije dopalo kod njih, ja sam takav, ima da trpim i trpim, ali kad mi pune film, eeee onda..., pa tako se i ovde desilo, citao sam i citao, i studirao postove, video ko je kakav, napravio zavrsni racun i krenuo u napad, i stao. :hammer:
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
dobro je kada neko brani svoje stavove kako je radio pokojni i nikad prezaljeni ali ih ne treba nametati drugima ja ne pecam nista osim ovim redom: pastrmka - lipljen i na kraju klen ali ne kazem da je to jedino ispravno te ribe ima u mojoj okolini gdje zivim i to je to. dragi moji sada je svako o pokojniku rekao ponesto pa je vreme da nastavimo dalje sa njim ili bez njega mi zivimo sutra. ova je tema uzela i previse naseg vremena a nema nekog narocitog smisla po meni
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ja te Simpsone izuzetno poshtujem i cenim,jer znam shta si uchinio za mene...Nemoj da se ljutish nisam ni u jednom trenutku pomislio na tebe tokom pisanja mog prethodnog posta...Ja se izvinjavam ako si se uvredio...Ugly_si,upravu si,treba da zatvorimo ovu temu i ne mlatimo vishe praznu slamu!Ajd' sad pozdrav!
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Znaci od sad je politika sajta sledeca:
Ako ti je neko nesto pomogao u zivotu moras da se ,apriori slazes sa njegovim svakim postom, a ako nije...udri.FUJ. Ala si karakter, svaka ti cast.Licno ne poznajem niti jednog clana sajta,sa mnogim misljenjima se nemogu sloziti, mnoge ni razumiti...ali ko mi,i ne samo meni, daje za pravo da osudjujem i pljujem po tudjim zivotnim pogledima.Covjek ima svoje stavove i ok, ali je svasta korisno na ovom sajtu i rekao.Meni su neki savjeti pomogli da vise puta osjetim ribu na snjuri nego sto sam to pre mogao.Meni dosta.Sto je glupost i zadrtost - ja preskocim i vozi dalje.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mr.Zakula wrote:
Ja te Simpsone izuzetno poshtujem i cenim,jer znam shta si uchinio za mene...Nemoj da se ljutish nisam ni u jednom trenutku pomislio na tebe tokom pisanja mog prethodnog posta...Ja se izvinjavam ako si se uvredio...Ugly_si,upravu si,treba da zatvorimo ovu temu i ne mlatimo vishe praznu slamu!Ajd' sad pozdrav!

Nema to veze sa tim Zakula.Ja ZNAM da nisam nikoga uvredio, ali mislim da ni forelle nije nikoga uvredio! O tome se radi!!! Postoji jedan razlicit pristup, razliciti i sukobljeni stavovi ali mislim da je sve bilo u granicama pristojnosti!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Poljo,


Hteo sam da kazem da nisam nikoga hteo da uvredim,a pogotovu ne Simpsona,koga izuzetno cenim!To shto je on meni neshto uchinio,i shto mi je pre svega pomogao,samo ces josh vishe da utiche na moje poshtovanje prema njemu,naravno u pozitivnom smislu!Njegova velikodushnost ako tako mogu da se izrazim, nema veze sa sukobom mishljenja!Ja ne vidim razlog da se bilo ko sa ovog sajta ili bilo chiji stav "pljuje" itd....Ajd' dosta,nemam snage vishe da se raspravljam!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno