Vania Fly Fishing!

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
http://www.vaniafly.com/  ;)
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Moguce, moguce...
Covek koji je promenio svetski fly tyning nakon dosta vremena opet na nasem trzistu!!!
Vanjine musice su po meni najbolje musice koje mogu da se pronadju na nasem trzistu, na njih sam uvek satirao klenove....
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Na prvom musicarskom sajmu u Nisu,sa Vanjom sam odlican posao napravio,odnosno tramp. Odlican je to covek,jedno vreme je non stop bio u

  Paracinsakom  musicar. udruzenju ''Posejdon'',jer mu je supruga iz Cuprije ili Paracina ( 6 km tamo-vamo). Redovno je musicario na Resavi i

pecali smo vise puta,odlican je musicar i obavezno nadje pastrmku kilasicu,odusevio me je. Evo fotosa prvih njegovih kataloga i cena u DM i Din.

 

Prilozi

  • IMG_7367.jpg
    IMG_7367.jpg
    156 KB · Pregleda: 408
  • IMG_7370.jpg
    IMG_7370.jpg
    176,7 KB · Pregleda: 395
  • IMG_7371.jpg
    IMG_7371.jpg
    171,6 KB · Pregleda: 484

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Milane,kada sam bio na sajmu,uzeo sam vise mini kataloga i kopajuci po podrumu medju casopisima naletim na ove uspomene.

Tada sam i nabavio prvu stegu,skalpove itd.do sajma sam nesto improvizovao i kupovao muve uglavnom.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Probaj ti ipak Sasine musice...ista skola ne znaci apsolutno nista  :blush:
 

vania

Newbie
Učlanjen(a)
08.03.2013.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Pozdrav svima!
I izvinjenje što sam zadnjih 9 godina, malo zapostavio srpske mušičare. Pojavljivao sam se jednom godišnje na Niškom sajmu koliko toliko da me ljudi ne zaborave... Mnoge, koj su me zvali sa željom da naruče materijale i mušice, zadnjih godina – „ispalio sam“. Nije da sam tako hteo, već nisam mogao, upadoh u „mašinu“ i jednostavno nisam fizički mogao da postignem, ono što bih voleo i ako je zbog toga bilo ko ljut na mene – potpuno je opravdano. Drago mi je da i pored svega ima puno ljudi koj me nisu zaboravili, gde iskopa onaj katalog iz prošlog veka Mafke... Sačuvaću te slike za uspomenu(jer ni ja više nemam ni jedan primerak toga)
Silvio reče, cene su OK. Potrudiću se da u bliskoj budućnosti, koliko je u mojoj moći cene budu još pristupačnije, prilagođene ekonomskoj krizi u kojoj se nalazimo ali i da povećam izbor i kvalitet materijala, mušica i sitnog pribora... Katalog koj je trenutno u opticaju, je privremen i već narednog meseca stiže nova verzija i stalno će se menjati, prema vašim željama, primedbama i zahtevima. Sad da ne obećavam ovde neko čudo, al iskreno verujem da će iz svega ispasti nešto dobro.
Saša Mančić(Saša Pi) iz Pirota je moj veoma dobar, kao što se kaže kućni  prijatelj, znamo se već 10 godina i svo to vreme super sarađujemo na svim poljima – i poslovno a i na reci smo proveli dosta lepih zajedničkih trenutaka. On je jedan od najtalentovanijih vezača mušica, koje znam,veoma je pošten i  korektan čovek koga veoma cenim i poštujem i najtoplije preporučujem svima i njegove mušice, jer su urađene pedantno i veoma kvalitetno.
Pozivam sve da daju svoje primedbe i da  iznesu svoje želje – šta bi voleli da se još nađe u ponudi firme VANIA FLY FISHING. I ne ustručavajte se da pitate šta god vas zanima...
Hvala ti Ivane, što si otvorio ovu temu, iako to nisam tražio od tebe. Obećavam da ću biti malo aktivniji na ovom forumu, čim prođe Niški sajam, da i ja dam neki svoj skromni doprinos, stvarno me dugo nije bilo...
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Vanja dobro došao, lepo je videti da si se priključio ovom forumu  :tbumb:

Dobro došao još jednom  :firends:
 

pexony

Senior member
Učlanjen(a)
14.11.2008.
Poruke
111
Broj reagovanja
0
Lokacija
pirot
Welkome back Vania.
Ti si ustvari moj "učitelj" u vezivanju mušica a da ti to i ne znaš.Šala mala ali činjenica je da sam počeo da vezujem muve kad sam odgledao tvoje klipove o vezivanju nekih klasičnih mušica.
Bilo je tu još po nešto o pecanju i situacijama na vodi.Sve u svemu veoma dobre i korisne stvari.
Pozdrav
 
Vrh Dno