Vania Fly Fishing!

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Vanja Legenda srpskog FF, prvi stap sam kupio u njegovoj radnji, mnoge savete sam dobio od njega, iako sam bio samo musterija, uvek sam bio ispostovan i kao pocetnik  u to vreme kad su informacije deljene ,, na kasicicu'' nikad nisam ostao uskracen za odgovor. Sve najbolje u daljem radu i da ovo bude uspesan come back.
pozz igor
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Vanja,imas od mene tvoje stare  kataloge za uspomenu. Imam 4-5 ne ''pipnutih'' u prvom stampanom izdanju,kolekcionarske vrednosti  :D

  Samo javi kad i gde da ti posaljem  :yeswink: :tbumb:
 

jo jo

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2012.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
Pozdrav za Vanju.Secam se kada sam na proslom sajmu u Nisu kupio prvi musicarski konac i prve musice koje su vrhunski odradjene i na kojim sam ulovio prvog klena, i dobio korisne savete. :tbumb:
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
              Vanja dobro dosao  :respect:  :respect:  :respect:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Vanja, dobro dosao.
Iskreno drago mi je sto si opet postao aktivan.
Ervin
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Pretera ga malo al ajd nek ti bude  :D ,većina nas starijih je se snabdevala materjalima kod Vanje,prvi susret sa policelonom je bio kod Vanje,prve policelonke u akvarijumu na sajmu u Nišu su bile hit .Tu se rodila ljubav prema policelonu kojoj sam i danas ostao veran,bio sam očaran onim muvama koje su elegantno plivale i od tada do dana današnjeg uvek nađem inspiraciju da nešto novo uradim.Što se tiče Vanje neću trošiti reči jer ko ga ne poznaje nezna šta je propustio u životu ,jedino me iznervirao što laže da se znamo 10god.  :D  mada možda i to nije loše biću mlađi bar 5-6-7 godina! Omatorili smo brate hteli mi to ili ne !
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Što mi to ne reče u oči u petak?
Pozdrav Biljo,drago mi je da si ovde-inače Bilja je Vanjina supruga(da je ja predstavim) inače koleginica po zanatu i izuzetna vezačica muva! Mada mi ponekad nabija komplekse pa je pomalo i "mrzim" !  :bleh:
 

biljanafly

Newbie
Učlanjen(a)
10.04.2013.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Zokooooo pomagaj Sasa mi se plezi...

evo i ja Sasu da predstavim: Sasa je dobar covek dobar drug ono bas DD musice su mu fenomenalno realisticne... Jos da ubacimo u poso i Zoku ima rusvaj da napravimo na ovo trziste... :tbumb:
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Puno pozdrava za Vanju i Biljanu iz Zajecara,prijatno sam iznenadjen njihovim prisustvom na forumu,z :tbumb:elim im sve najbolje u daljem radu,jos uvek imam neke sitnici iz njihove radnje 2004 god.  :tbumb:
 
Vrh Dno