Vision GT

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Dobar extra,Ja sam ga gledao kod Travara i svidio mi se.Možda je malo teži.ali za klasu 5 i više može samo da ti lijepo balansira štap.Probao sam ga na nekom GTfour štapu klase 6 kod Travara i ne preteže.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
koliko kosta to zadovoljstvo posto mi deluje kvalitetan?
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Cena mu je nešto ispod 100 evra, kad se čujem sa Rankom znaću tačno. A uzeo bih 4-5.
 

geronimo

Junior member
Učlanjen(a)
08.05.2006.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
SARAJEVO
Dali je neko gledao model " KOMA" ovako na izgled nije los ali kakav je uzivo  ::)
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Opet ja.Jebi ga kad mi je Travar u gradu.Gledao sam ga često,Toni iz Aranđelovca ga je i kupio.Za te pare nema bolji large arbour da se kupi.Samo još sa Travar pribavi i u drugoj boji,sad ima samo crni.Kako Toni kaže,prezadovoljan je.
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Koma sam probao dok sam probavao stap od jednog poznaninka.Nije los obavlja svoju funkciju e sad neznam kakva je kocnica jer nisam ribu zamarao sa njom.Ova sto je bila na tom stapu je bila velika mislim 5-7 nisam siguran mnogo teska mi se ucinila.Izgledala je kao role za stuku a ne pastrmku i lipljana .Naravno mora biti manjih modela .
 

geronimo

Junior member
Učlanjen(a)
08.05.2006.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
SARAJEVO
Hvala decki mislim da ce biti izbor jer mi se fakat svidza narocito titanium  :whistle:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ako ima ko na sajtu da nudi nesto pribliznog kvaliteta neka me kontaktira.
Blue Fox --0600140679
Pedja
 

bane

Junior member
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
94
Broj reagovanja
5
Lokacija
Pancevo
Juče sam bio kod Travara u radnji po prvi put.Kupovao sam neke sitnice pa sam utom i video ovaj čekrk.Lepo izgleda,nije pretežak,ima odličnu cenu ali mi se nije svidelo to što ovaj konkretni primerak ima luft !?! Odnosno, kad je čekrk sastavljen, 'šenkanjem' špulne levo desno javlja se zazor špulne i 'šasije' čekrka  :(

Možda ovaj post liči na Mirka Alvirovića ali to mi se zaista nije dopalo  ???
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.588
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Jr ..jesi saznao cenu za ovaj cekrk...?Ili ti Bane kada si ga danas gledao...ili bolje da kazem Mirko... ::)



  Marko.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Malo su me obeshrabrile Banetove reči ali ipak idem sledeće nedelje do Beograda pa ću se jedan dan prošetati do Ranka i tamo videti šta i kako. U svakom slučaju, puno hvala.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ako je Ranko u Beogradu onda ja idem sledeće godine na EXIT u BG :D :D :D :D :D
Sorry Jr ali Travar je u NS ;)
 
Vrh Dno