Vision GT

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Znam ja odlično gde je Ranko, lično se poznajemo. A kad sam već u Bg, prošetaću se do Novog Sada.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Blago tebi kad si u tako dobroj kondiciji da prošetaš od BG do NS ;)


Malo su me obeshrabrile Banetove reči ali ipak idem sledeće nedelje do Beograda pa ću se jedan dan prošetati do Ranka i tamo videti šta i kako. U svakom slučaju, puno hvala.
Nisi se lepo izrazio u ovom postu, pa ja reko da se malo našalim nadam se da se ne ljutiš ;) :bye:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Naravno da se ne ljutim, teško je mene naljutiti. 8)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
čisto radi informacije kod travara je cena za
GT #4/5  158 evra
koma #5/6  88 evra
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Šone je napisao(la):
čisto radi informacije kod travara je cena za
GT #4/5  158 evra
koma #5/6  88 evra
to su nove cene koje su vece od proslogodisnjih kad se postovalo na tu temu
 

kolubarac

Newbie
Učlanjen(a)
09.06.2008.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
negde sam procitao da model 2-4 nema kocnicu,engleski mi nije bas jaca strana pa ne mogu
prevesti bas tacno...da li to meze biti problem u izvlacenju riba, do duse ne verujem da cu imati
ulove od preko 1kg(pecam klena na Kolubari a planiram ici i na Gradac).
Takodje, hteo bih pitati da li je ovaj cekrk premali za stap Scierra pico V2 #4, duzina 8 ili 7.6' tezina ovih stapova
je oko 70gr. Zelja mi je da napravim komplet koji ce biti perce u ruci a ipak prilicno brz.

Hvala unapred!

 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Kolubarac, odsustvo kočnice na GT uopšte ne treba da te zabrinjava. Ni moj Danielsson Nymph W nema kočnicu, zbog postizanja mimimalne težine. Ze reke poput Kolubare i Gradca, kao i klenove i pastrmke iz tih reka kočnica ti uopšte nije potrebna.
Lep si pribor izabrao.  :tbumb:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
baš kako kaže MM kočnica nepotrebna stvar na manjim rekama ..ni ja je na hardy marksmanu #4-5  nemam ...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Tacno za manje recice ili za manje ribe kocnica je suvisna. Tako ni moj Vosseler RC2L nema kocnicu a ni malo me nije trah imati sa njim ribu od 2-3kg pa ni 4...ali za sve od 5kg pa navise je preporucljivo imati i kocnicu...a za ribe do 2kg je kocnica suvisna na musicarskim cekrcima....to se sve da lepo regulisati rukom (dlanom).
 
Vrh Dno