VISION U SRBIJI

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D :D :D A mozda i hoce? Ko zna... :bleh:
E Zeko, svaka ti ka' u Selimovica!  :hammer:
Plusic!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Travar nije šminker i zvuči mi i izgleda kao pravi ribar, ali to je sadsa nebitno. Bitno je da on ima robu koja nama treba i to, po cenama manjim nego bilo gde u Evropi. :tbumb:
Evo vam telefon njegove firme: 021-524-767
 

Tadic

Junior member
Učlanjen(a)
07.08.2007.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Travar nije šminker i zvuči mi i izgleda kao pravi ribar, ali to je sadsa nebitno. Bitno je da on ima robu koja nama treba i to, po cenama manjim nego bilo gde u Evropi. :tbumb:
Evo vam telefon njegove firme: 021-524-767


"Lele lele lele ... kol'ka dzukelaaa!"
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Tadic je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Travar nije šminker i zvuči mi i izgleda kao pravi ribar, ali to je sadsa nebitno. Bitno je da on ima robu koja nama treba i to, po cenama manjim nego bilo gde u Evropi. :tbumb:
Evo vam telefon njegove firme: 021-524-767


"Lele lele lele ... kol'ka dzukelaaa!"

Koliko li je puta, ovaj moj fan, gledao snimak? :doh:
Samo, nije mi jasno, kakve to veze ima sa Visionom. Koristio sam RST motku, što se jasno i vidi.
Sad će Tadic ponovo da odgleda svoj Favourite Video.  :hammer: Šta drugo da gleda? :smoke:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Jesmo rekli da nema više gluposti i oftopikovanja?

Vision je stvarno jeftiniji nego u Evropi.Treba potražiti karakteristike interesantnih proizvoda i usporediti cijene.Vjerujem da tamo ima za svakog ponešto i9nteresanto,a cijene su i studentima u Srbiji pristupačne.
 

brown

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2007.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
rabbit je napisao(la):
Jesmo rekli da nema više gluposti i oftopikovanja?

Vision je stvarno jeftiniji nego u Evropi.Treba potražiti karakteristike interesantnih proizvoda i usporediti cijene.Vjerujem da tamo ima za svakog ponešto i9nteresanto,a cijene su i studentima u Srbiji pristupačne.

Moj drug iz Mladenovca ima GT4 Vision koji je na moje oci pukao u zabacivanju. Stap je dobio od rodjaka iz svedske pre nekoliko godina poslao ga cim je pukao nazad na reklamaciju i dobio odgovor da mora da plati 80 evra i jos neke troskove transporta sto je po meni mnogo. Strasno se razocarao u tu firmu i hoce da uzme sage launc kao moj.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Svaki štap može da se slomi u rukama "Muse Kesedžije", ali ne i u rukama "Mandušića Vuka". 
Ono što sam ja radio sa GT4 trebalo je snimati. Takvo siledžisanje je neviđeno u svetu mušičarenja. To je toliko jak i žilav štap, da mi je teško da ga poredim sa bilo čim.
Sage, koji pominje Brown je ista firma kao i Vision. Isti im je vlasnik.
Ja znam ljude koji su lomili Sage, Orvis, Hardy, RST... Ne znam ko uči naše mušičare Fly Castingu, ali nekako u poslednje vreme često lome štapove čak i pri zabacivanju. Ja niksad nisam slomio štap, osim kad sam pao preko jednog Browninga.
Ako neko i uspe da slomi bilo koji štap Vision, kupljen u Srbiji, siguran sam da neće plaćati ovolike troškove i da će mu uvoznik omogućiti besplatnu popravku ili zamenu. Taj mušičar iz Mladenovca možda ima šaniran štap, maznut u Švedskoj, koji je, dok je stigao do njega malko više izčukan, pa je to u kombinaciji sa njegovom veštinom korišćenja mušičarskog pribora dovelo do loma.
U svsakom slučaju, da sam ja uvoznik, ponudio bih i njemu besplatnu popravku. Bez obzira odakle mu štap i kako ga je uništio, popravio bih mu ga bez mnogo trtljanja.
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
>GT4 Vision koji je na moje oci pukao u zabacivanju.<

ovo je moguce samo ako je cuknut pre toga , na primer sa tungsten glavom neke nimfe ili nesto slicno sto se ne da primetiti na prvi pogled,
inace u zabacaju stap ne moze da pukne pa ma kakav da je a pogotovo vision ,

sto se tice sage i vision , to nikad nece biti slicna firma ,
sage je samo kupio vision i redington i njihove proizvodnje prebacio u kinu  dok je sage ostao sage made in usa.
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
samo se nadaj  :D ..... evo ja sam postavio na svojoj web strani sve lijepo sa slikama cak dajem i besplatnu dostava na kucnu adresu ali slabo je to ...... tek po nesto sitno ode ........a ono sitno sto treba to travar nema i tako ti je to kod nas vazda
 
Vrh Dno