VISION U SRBIJI

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
100ka je napisao(la):
Ma zezao sam se ni ne ocekujem popust.  :)

to sve zavisi od količine kupljene robe,ja bar tako mislim.Travar je veleprodavac,glupo je očekivati bilo kakav popust kad su cijene i ovako smiješne.
Mislim,nisu smiješne,kad nemaš para,ali kad imaš onda odeš i kupiš.Ja sam danas bio tamo s drugarom koji je kupio jaknu i cipele za kombine.Kupio bi on i kombinezon,al kratki(pantalone),al ovaj nema.I to sve kad sabere,izaći će ga jeftinije nego mene Orvis pantalone.E pa jbg,nije skupo.A valja.Čak i ja šmekam jaknu,doooooooooobra,joj...
 

OSX

Junior member
Učlanjen(a)
12.04.2007.
Poruke
65
Broj reagovanja
0
jesu li ovo cijene u Eurima??? US$ ? zna li neko da li jos uvijek vaze?
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Imaš travarov sajt travarfishing ili fishingtravar tako nešto možeš tamo da vidiš cene, a od skora ida skineš katalog koji je oko 6MB
 

OSX

Junior member
Učlanjen(a)
12.04.2007.
Poruke
65
Broj reagovanja
0
zahvaljujem.. mada su na sajtu cijene prilicno "okvirne"??? 5000-8200 din????
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
mada tamo je rankov mob istaknut pa zovite. mada ne verujem da moze da se roba proda fizickim licima posto je to veleprodaja.... mora preko nekoga koga znate da ima firmu pa on uracuna PDV pa marzu od 1din pa tako
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Ma može sve ljudi.Pa ipak je ovo Srbija.Ako zapne,zovite mene,mi smo u istom gradu.
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
Pozdrav drustvo,

Uskoro ce biti poseban sajt za online maloprodaju VISION opreme. Sve sto travar bude uvezao bice na tom sajtu sa tacnim cenama... i sve to naravno u Srbiji tako da ce postarina biti 250din a isporuka za dan dva ... bar tako je meni obasnjeno

Inace novi kontigent robe stize za 7 dana iz Finske do kad ce i sajt najverovatnije biti operativan

Pozdrav
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Zadovoljstvo mi je da vas obavestim da će na Niškom sajmu ribolova od 2.-6. aprila firma "Travar" imati svoj štand i da će u toku sajma trajati promocija Vision opreme za mušičarenje. U ponudi je trenutno sve što jednom mušičaru može da zatreba a cene su više nego pristupačne. Svakako nemojte propustiti ovu priliku.  :tbumb:

Više informacija možete naći na http://www.travarfishing.com i http://visionflyfishing.com.
O tačnim cenama možete se informisati i na pm.
visionlogo.jpg
 
Vrh Dno