Webmaster Lucky se ozbiljno razboleo!

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Naš domaćin, Aleksandar Veselinović Laki baš se ozbiljno razboleo. Leži u niškom Kliničkom Centru na Neurologiji. Izgleda da će da mu operišu neku žlezdu u grudima, koja mu remeti nervni sistem. Oči su mu se nekako zatvorile i razdvojile, vrat mu je crven i nadut i žali se na niz nimalo prijatnih simptoma.
Maločas sam ga obišao. Poneo sam mu svoju tajnu mušičarsku literaturu u nadi da će ga to oraspoložiti, ali on ne može čak ni da čita!
Nadajmo se da lekari koji ga leče znaju šta rade i da im je dijagnoza tačna, te da će i ta operacija uspeti. Ako bude tako, neće moći da mušičari samo par meseci, a posle će sve biti OK.
Pomolimo se Bogu za Lakijevo zdravlje!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
PO svemu sudeci sto si napisao nije zajebancija! Neka zna da smo uz njega, coveka koji nam je omogucio da se okupimo na ovim stranicama i medjusobno upoznajemo, razmenjujemo iskustva i jos mnogo toga, lucky brzo nam se vrati
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Laki brzo nam ozdravi, posto jos malo pa pocinje sezona....
 

vjaksic81

Junior member
Učlanjen(a)
17.04.2006.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Pozdravi ga puno, i prenesi mu nase zelje za brzo ozdravljenje, pa da ga sto pre vidimo na ovim stranicama, a i na vodi.
Drz se Lucky!!!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Puno ga pozdravi, a zbog nedostatka vremena necu moci da dodjem da ga obidjem. Nadam se da ce se brzo oporaviti!!
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
514
Broj reagovanja
179
Lucky,

Drz' se i ozdravi nam sto pre!! Veliki pozdrav s ove strane "bare" od

oldsurehand-a
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Mix, umesto voća mu prenesi naše pozdrave. Ako treba neka literatura ili CD za lakše gubljenje vremena (ili bilo šta drugo), javi se.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Nek nam nas kolega, Aleksandar V., sto pre ozdravi! Zelim ti blagoslov, brz i potpun oporavak!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mozda cu i sutra da idem kod njega. On je u takvom stanju da ne moze dugo ni da se zadrzava u uspravnom polozaju. Jedino sto mu se s lakocom uspravlja je... Tako on kaze. Rekao sam mu da se pravi mutav, jer ce ga onda mozda i napasti neka zgodna sestra. One ne vole pricljive... To je jedino sto sam ga ja posavetovao. Ostalo ce doktori.
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
mixe prenesi lakiju pozdrave , i da se sto pre oporavi
ako nesto zatreba javi
 
Vrh Dno