Webmaster Lucky se ozbiljno razboleo!

Night_nurse

Newbie
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Dragi postovaoci lika i dela dragog vam webmastera Lakija,u nedostatku nam istog,dobih naredjenje(opet od gore navedenog),da ga menjam dok ne stane na svoje noge!
Za pocetak,pruzicu vam informacije o njegovom zdravlju:lekari su(gle cuda)utvrdili sta mu je.Posto vam dijagnoze nista ne znace,reci cu samo da svakodnevno dobija svoju dozu,i valjda ce mu se stanje popraviti:0)Medjutim,mozda ce morati na operaciju.Za sada to je sve.Izvestavacu i dalje.
Nemojte misliti da "kad macke nema misevi kolo vode",jer,ja sam tu kao logican nastavak Velikog Lakija:0)))
Ah,da,zaboravih,ja sam njegova supruga,drago mi je.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
konacno zenska ruka na sajtu, :lol: vidite da vredi ona narodna "dok nekom ne smrkne nekom ne osvane" :hammer: :hammer:

p.s. sala mala, nadam se da se gospodja Veselinovic ne ljuti, lucky je nas staljin koji nas je okupio :lol: i da nam se sto pre ponovo vrati kuci i ukljuci nazad u svakodnevicu
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Lacky želim ti brz oporavak i terapiju na Visočici.Pozdrav.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Bata Laki sto pre nam se vratio! Brz oporavak bajo!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Madam Veselinović šta ima novo? Nadam se da je Lucky bolje, pozdravite ga!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja nisam madam Veselinović, ali sam maločas bio kod Lakija u bolnici. Nije bolje, ali mu predstoji operacija vađenja te žlezde, pa će biti bolje.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav svima,
Danas su me pustili da se obrijem i istusiram, pa reokh da Vam se javim, jos uvek sa ovog sveta! :)))))
Prvo i osnovno zelim da se SVIMA zahvalim na lepim recima i pozdravima. Veoma mi znace Vase reci!
Sto se tice moje situacije onaj je ista. Operacija bi trebao da bude tokom sledece nedelje i onda bi trebalo da mi bude bolje. Lekari kazu da nakon godinu dana nece mi ni ekovi trebati i da ce biti isti kao i pre!
Iace bolest koja me je zadesila zove se myasthenia gravis.
Jos jednom Svima veoma hvala!
Salut!
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Laki, zelim ti da sve prodje OK , a evo dok ti ponovo ne krenes u “akciju” mio cemo se truditi da se akcija poribljavanja nisave Pastrmkom nastavi, da imas sta da pecas – uzivaj i opusti se, sve ce biti OK!
 

Night_nurse

Newbie
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Evo mene,da kazem koju novu informaciju.Lucky je juce ujutru operisan.Operacija je trajala veoma dugo i bila je ozbiljna.Taj monstrum u njegovim grudima je bas uzbujao i pruzio pipke svuda.Na svu srecu,operacija je na vreme izvedena,sve je uklonjeno.Malopre sam dosla iz bolnice,i,Lucky ima temperaturu i bolove,ali to je normalno.Bice sve u redu,nadam se,pratimo ga.Sta jos da kazem...javicu ako ima nesto novo.
P.S. njegov mob.tel. je kod mene,ne trudite se da ga dobijete,bar jos nekoliko dana
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
lucky drzimo ti palceve i molimo za tebe, nedaj se druze
 
Vrh Dno