WFFC 2017 - 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship SLOVAKIA 2017

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
Mito, ok sve je to lepo al zasto zvanican tim koristi drugu analizu?
Molim lepo za link, odakle ti ideja da "zvaničan tim koristi drugu analizu?" Ja sam tebi poslao lepo koju i čiju ja analizu koristim, tamo i lepo piše kako se računaju boniteti a i ja sam to više puta pisao na ovom forumu. Prelistaj... Napravi je i sam pa vidi da li je Mita tu nešto namerno protiv Oholog (ili bilo koga drugog ranije) računao...

oholi je napisao(la):
E sad nema veze sa sujetom, ja mogu da se poredim samo sa ljudima iz svog mesta gde sam pecao...
Naravno da ne, ovo je greška i zabluda. Itekako se porediš i sa svima koji su pecali kada i ti u tvom sektoru/sesiji, na osnovu toga i dobijaš plasman u sektoru... Ti se ovako porediš samo sa ljudima koji su pecali u različito vreme na istom mestu!!!
Uslovi na vodi  se drastično menjaju!!! Recimo u drugoj sesiji na Oravi je bila mutna voda, a na Popradu je duvao orkanski vetar. Nimalo nije svejedno pecati poslednje sesije na malim rekama koje višednevno pecanje "iscrpi" kao što su gornji delovi Bele i Vaha...
Sujetu pominjem zato što si odreagovao kao uvređena mlada... kao i mnogi pre tebe.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Da ali kako onda da poredis mesto koje je prosecno davalo 10 riba, a neko prosecno 40 a u istom su sektoru.... Jer na ovom prvom niko nije mogao da izvuce toliko riba i da bude prvi.... Kao npr sto su prva mesta na popradu davala malo ribe a poslednja dosta jer je u donjim delovima bilo lipaca. Zato su neki boniteti jaci a neki slabiji..... Tako da prosecan musicar na vrh mestu moze biti prvi u svom sektoru a neki sampion na mrs mestu bez ribe propadne i bude lose plasiran....
Analiza koju je ceski tim izbacio a tihi prosledio link je drugacija. Na to sam mislio.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
...
Da ali kako onda da poredis mesto koje je prosecno davalo 10 riba, a neko prosecno 40 a u istom su sektoru...
...
Pa baš to i poredim - koliko je ko uradio na svojim mestima... a ne u generalnom plasmanu on itekako zavisi od kvaliteta mesta na kojima pecaš...

oholi je napisao(la):
...
Analiza koju je ceski tim izbacio a tihi prosledio link je drugacija. Na to sam mislio.
...
Nađoh, pa to je uradio onaj lik koji je bio oficijelni fotograf na SP - nikakav "češki tim" ne stoji iza njega. On je samo ubacio broj riba i plasmana po mestima - analizu je ostavio svakom da radi po svome... I ogradio se od zaključaka...

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Aha....ok. Nisam skroz usao u tematiku jos. To sam i rekao.... Probacu kad stignem da se malo dublje unesem u sve to

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa sta onda prdis kad nisi usao u tematiku jebem te blesava. Ti si zaljubljen covek vidim ja :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
maric je napisao(la):
Pa sta onda prdis kad nisi usao u tematiku jebem te blesava. Ti si zaljubljen covek vidim ja :)
Jesam i to

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Rekoh ja da je to suviše komplikovano.... Analitika se olako shvata a nije jednostavna.  ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
Aha....ok. Nisam skroz usao u tematiku jos. To sam i rekao.... Probacu kad stignem da se malo dublje unesem u sve to

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Od ovoga neće biti ništa. Ti to, jednostavno, ne kapiraš.
 

Luka 94

Senior member
Učlanjen(a)
02.12.2016.
Poruke
103
Broj reagovanja
0
https://www.facebook.com/Fly-Fishing-Team-Serbia-1842827892412608/
 
Vrh Dno