Woolly Buggerom na pastrmku

black ant

Newbie
Učlanjen(a)
17.02.2008.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
pozdrav :bye:....pošto još nisam lovio sa WB....zanima me kakav bi trebao biti za malo brže vode?? koliko otežan? ili u oupće ne?....nemam s njima iskustva a planiram ove godine da malo probam.....kako ga kupi pastrva?...voli li ga kad ide ispod same površine ili niže...recimo uz dno....kakvi modeli?? jel u crnoj varijanti najlovniji??....uf koliko sam pitanja postavio....sorry :bye:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Evo pogledaj ovaj video kako koristiti wollya.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f65pIexFbfU[/youtube]

Za brze tokove je itekako pametno da je otežan. Boje su uglavnom ovisne o boji vode. Beli wolly je bolje koristiti pri malo mutnijim vodama kao i druge svetlije boje, maslinasta, siva, smeđa u čistim vodama...crna, ona mogu reči pali i u mutnoj i u bistroj...valda je stoga i toliko popularan crni wolly. To su neka kao pravila mada u ribolovu pravila ne drže uvek bapš 100%. Recimo belim sam izuzetno dobro lovio u kristalno bistroj vodi.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ovako ja vodim bunkere za bucova,obavezno mu titram i vrhom štapa,s tim što držim vrh dosta bliže vodi!
 

black ant

Newbie
Učlanjen(a)
17.02.2008.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
hvala sebastian.....nisam se ni sjetio da pogledam na you tube....sad je već malo jasnije....budemo probali.....moram ih nabavit i sa otežanjem......dali bi se moglo stavit tungsten mase  dole oko kraja?
 

jeprli

Senior member
Učlanjen(a)
26.01.2011.
Poruke
134
Broj reagovanja
0
Evo i jedna verzija sa moje rjeke, Bow river bugger, sve isto samo vugla od jelena, moze i sa otezanjem. Najpopularniji su ovi kao sa slike i  beli

bugger2.jpg
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bow river jeprli  :drool:, zavidim ti.  Korisiti sto cesce mozes srecu da imas takvu vodu blizu sebe :tbumb:
 
Vrh Dno