XXL Strimeri

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
20cm?  :eek: Kolika je onda ovo udica?
Super je ne brigaj. Na ovaj ima da kidišu i one glodalice.  :tbumb:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Udica je ogromna :yeswink:,ne znam tacno kojia velicina ali jako velika udica,meni se svidela bas zbog toga.Nekad imam utisak da na nekim strimerima pogotovo ovim malo duzima je veci deo strimera prazan i bez udice,a tandem udice mi nisu bas omiljena stvar.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Dane i Ljuba narucuju strogo 8/0 :D

Kad pokazah ovim varalicarima udicu koju su narucili, nije im bilo dobro. Partridge Universal Predator CS86x x-strong 8/0 :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Danas sam nešto vezuckao što sam mislio da mi "baš" treba  :) i lepo sve na kraju pospremio od materijala i alata za ft kad mi pade ovako nešto da probam da navežem...nije ispalo baš 100% kako sam ja to zamislio ali ok....treba još malo to doraditi...no uglavnom sam koristio od materijala: nešto petlova pera kod samog repa, zatim bucktail i podosta nekog jako mekanog craft fura kojega sam upreo i namotao oko sajle....sajlu sam stavio jer mislim to bacati po JOCI jednog lepog dana kada mi se ukaže za to prilika  :) Možda probam i kojoj mladici ovo frljnuti...

Svega 30tak cm  :smoke:
 

Prilozi

  • 30cm Strimer.jpg
    30cm Strimer.jpg
    89,9 KB · Pregleda: 210

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Уфффф , овај ти баш добар.
Сутра те копирам, само ћу да ставим и неку заштиту  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
imam ja još neke ideje ali ne znam kako da to realiziram sa materijalom kjega trenutno posedujem....da imam mogu češće na vodu malo više bi se potrudio oko realizacije kojekakvih mojih ideja pa tako i ove. Ako budem imao sutra vremena za kreativnost probat ču još nešto da smislim  ;) a ti druže veži...i neka kontra bude žestoka
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Još jedan, zapravo jedan stari malo popravljen i prerađen, 25cm i trenutno ima neku opaku ovnerku dok na nabavim obične koje bi mi bile po volji za tako velike strimere (npr. Gamakatsu LS4644F 4/0).

@Marković. gde je kontra? ;)
 

Prilozi

  • 25cm strimer.jpg
    25cm strimer.jpg
    60,1 KB · Pregleda: 187

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Биће , мора мало и да се ради нису сви докони ко ти :p
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Markovič, ja imam tu sreču/nesreču da sam sada bez posla pa stvarno imam više vremena.
@Zvezdan, hvala...samo da ih je jeoš pokrstiti ;)
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Seb odlican je ovaj pink strimer stvarno zanimljiva ideja! A i drugi je  :tbumb:. Sto se tice udice sta mislis o dvokrakama, postoji odlican ownerov model?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala ljubo, ali na vodi če se tek pokazati kakvi su.

Ove trokrake imam zapravo za neke moje velike tubice namenjene mladici. Ideja sa dvokrakim udicama mi se više dopada, hvala. Iskren da budem nisam na njih ni pomišljao jer uvek kada tražim tražim jednokrake. A ove trokrake sam kupio onako usput jer nisam u tom trenutku u toj trgovini imao bolju ponudu.

Taj prvi roza beli nije ispao baš kako sam zamislio jer taj materijal to nije dozvolio, to je zapravo za eksperimentisanje više ali uveren sam da če ga raspoložena štuka napasti, materijal je jako mekan kao i marabou i jako diše/pulsira pod vodom....moglo bi to biti jako zanimljivo. Mnogo lepši bi bip da je ta dlaka duža ali ok može i ovako da prođe.

Ovaj drugi...napravio sam grešku što sam doslovno zaboravio dati bar malo otežanja sa donje strane wad. vrata i malo se bojim da če se okretati malo ali i ranjena riba ne pliva baš savršeno ;) tešim se....isprobat ču ga danas  toliko da vidim kako će da zapliva. Drugog takvoga ču uraditi sa tandem sistemom i taj se sigurno neče slabo ponašati u vodi....za mladicu sam več radio takve ali do 20cm duačke i stvarno se fino ponašaju u vodi.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Е бре Себастиане, само сам те мало чачно увеези посла... нема љутиш  ???
Мало копирање Данета и Љубе :yeswink: 
 

Prilozi

  • PB131234.JPG
    PB131234.JPG
    128,7 KB · Pregleda: 178
  • PB131235.JPG
    PB131235.JPG
    181,7 KB · Pregleda: 203
Vrh Dno