Za Mixa i Pedju

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Eh, Bogdane, pa kud otvori temu pod naslovom "Za Mixa i Pedju"?  :doh: To je kao da si nalio ulje na vatru.
Poznato ti je u kom svetu je PedjaBG car, a u kom ja. To su dva potpuno različita i suprotstavljena sveta. Prvi je poveći, a drugi veoma mali. Zato ovaj BG "car" misli da može da pojede ovog drugog za doručak.
Ne bih da ponovo komentarišem koliko su ljudi iz njegove struke doprineli očuvanju naših reka i riba i kakva su moja očekivanja. Pametni ljudi znaju da se od g....ne može napraviti burek, pa ni od visokog predstavnika našeg školskog sistema dobronamerni stručnjak.  :hammer:
Eto, moje rečenice su vulgarne, narodne, ali jasne i oslobođene latinskih uzrečica i poslovica, kojima se obilato služe naši turbo-stručnjaci.
Ne treba strahovati da je ovo što se pod ovom temom piše i čita štetno. Veoma je korisno i zanimljivo i puno istina o jednom i drugom pogledu na mušičarenje i ostale manje važne( :doh:) stvari.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
I meni je zao Bogdane. Ali ceo zivot svakakve budale se trude iz sve snage da mi se plasiraju pod prechku i pritom se iznenadjuju, uvredjuju i prenerazavaju sto ne moze. Kad god uzmes da uradis nesto sto treba, k'o u jatu usranih savskih galebova gde je jedan uzeo hleb i poleteo sa vode, pridruzi mu se jos buljuk istih takvih i ne moze niko na miru da pojede 'leba', tj. odradi posao od koga bi mozda bilo i neke koristi (ne samo za izvodjaca radova, vec i okolinu). Nikad takvi "progoni" nisu slucajni, samo je pitanje motiva (racionalno utemeljen ili iracionalan) o kome se radi.
Pa nazalost, ne moze! Bar sto se mene tice.
A vidim da i drugi vise ne reaguju na besmisleni "diskretni sharm burzoazije" i da sve cesce prozivaju dosadasnje ponasanje. U okviru toga najvise neprimeren odnos prema samom musicarenju i vodama.
Svakako da sam tome i sam doprineo. Ciljno. Sa punom odgovornoscu. Jer jedini aktivno oponiram. Nekad prejako. Nisam savrsen.
Pokusao sam da ti u okviru teme postavljene u prvom postu odgovorim.
Mix ti odgovara shvativsi da si temu svog thread-a postavio u naslovu.
Ne pada mi na pamet da sudim o Mixmasteru, ni u pogledu musicarskog znanja, niti u pogledu drugih stvari. Steta je samo sto kao i mnogi drugi on svoje znanje ne upotrebljava, vec zloupotrebljava. A u odnosu na ono sto bi trebalo da predstavlja cinjenicno i akademsko znanje, ne pada mi na pamet ni da slusam prostakluke, gadosti, ciljane uvrede, izvrtanje cinjenica i slicne mentalne losekafanske akrobacije kao "osvetu losih djaka" kojih je pun svet.
Nazalost, ispasce maltene da izmedju .org i .com foruma nema razlike. Lucky-ja glava boli, aktivirao se i napravio benigne i potencijalno konstruktivne teme ne bi li preveslao situaciju. Ti takodje. Probali smo da aktiviramo i druge korisne stvari: pletene predveze, dlaku divljeg vepra, floru, stosta...I price o lovostaju, Nisavi, C&R-u imaju smisla same po sebi, ali se obesmisljavaju pristupom koji je em nekonstruktivan, em po publiku dezinformativan i ... izaci cu iz okvira pristojnog daljijm kvalifikacijama.
Svestan sam da mnogima ovo ne prija. Meni ponajmanje. Skorasnji post Tonija (pleteni predvezi), Jankoj (Nisava) ili Marco-a (mislim nesto oko C&R, ne zamerite molim vas ako gresim) ili pocetak teme koju si zapoceo i prica koja je krenula iz njih su sustina razloga i mog boravka na forumu kao musicara. Ali nisam kriv ko sam i sta sam i necu da dozvolim ni zbog javnog interesa, ni zbog licnog dostojanstva lupetanje i vredjanje bilo kog tipa. Dakle, posle i paralelno sa ciljno zlonamernim opominjanjima i prozivanjima sve su cesca dobronemerna skretanja paznje na losu perspektivu sa ovakvim nastavkom.
Mene zaista vise nece boleti glava (a nije ni do sad, samo sam se ponekad osecao tupavo i pitao se kud i kako ovo sve ide, suprotno zeljenom). Kao dovoljno mator i sasvim formiran (kreten,jel da?) nemam mnogo nade da cu "legati na rudu" kakva se drzi na ovim taljigama i ponosim se time.
Jos jednom izvinjenje i pozdrav.
Sa moje strane, izvinjenje svima.
 
Vrh Dno