Zaovinsko jezero

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Nisamo isli, jer smo bili zakasnili sa rezervacijom smestaja, a ono sto smo nasli nam nije odgovaralo sto se tice cena.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
AndrijaRaketic je napisao(la):
Escondida jeste li isli prosle godine? Ja bih trebao ove godine da odem do gore,pa me zanima kako si prosao na musicu? Ja jos nisam musicario gore.  :doh:
Najbolje dvojica u camcu, jedan lagano vesla prateci konturu obale, a drugi zabacuje prema njoj.
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Jeste, od skole u Vezanji pa pravo nadole,mada na Zaovinama je prelepo za pecanje bilo gde, i nema dobrih i losih mesta samo dobrih i losih dana.
pozz igor
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
To je tacno,priroda je prelepa. Jesi li uhvatio nesto,trebalo bi da ima velikih klenova uz obalu? Ako jesi koje si musice koristio? Ja se spremam da prvi put musicarim tamo pa mu pravi razne policeonske bube,najvise osice i popce a i bambule ce hvatati valjda.  :whistle:
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Andrija, mlad si decko i perspektivan musicar, a ja imam neka nepopularna shvatanja u vezi musicarenja klena, ali da ne ispadne da necu da ti odgovorim recimo to ovako:
Dobar ti je zbor muva koje pravis, bube, skakavci ,popci to je to.
Ima velikih sigurno,e sad nisu uvek uz obalu,ali znaju da budu,pitanje je dana veruj mi ;)
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Evo jedne slike sa Zaovina od pre par godina.  :)
p1012968.jpg
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Jeste opao,ja idem skoro svake godine i cesto bude ovako. Okacicu u toku dana jos neku sliku.  :)
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Hvala,mnogo je lepo tamo. Idem sutra,ne verujem da ce biti nekog pecanja ali je vreme lepo pa ce se setati.  :)
 
Vrh Dno