Zapadna Morava kod Chacka

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
AndrijaRaketic je napisao(la):
Posle ogromne vode,korito se totalno promenilo. Za dve nedelje cu pokusati da nadjem neka mesta za pecanje posto su ona gde sam ranije isao uglavnom unistena. Od Zarkove obale,cija je slika na 6 strani gde je imalo lepe dubine i ogromnih riba ostali su samo brzaci... Dosta drveca oko obale je iscupano,obale odvaljene ali sta je tu je videcemo kako ce biti. Jedinu pozitivnu stvar koju sam video danas kada sam obisao Moravu jeste bucov koji dosta cesto juri sitnu ribu.
Sada ce biti jos zanimiljivije jer krece pravo istrazivanje terena. Meni uvek bude super kada odem na neku nepoznatu reku pa moram  koristiti steceno iskustvo kako bih bilo sta ulovio ( pa makar  to bila stara patika  :doh: )
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Slažem se da može biti zanimljivo,ali mi je zao sto su propali virovi u kojima se u podne suncaju ogromni klenovi. Mozda gresim ali mislim da su stari tereni bili bolji iako na novim nisam pecao.  :(
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Nisam mogao da izdrzim da ne odem do vode. Uglavnom uzimaju sitni klenovi u prelivima. Voda je jos povelika i nije se skroz izbistrila. Malo me je uplasilo to sto zmija ima vise nego obicno,vodenih naravno ali opet nije bas prijatno.
DSCN6841.jpg
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Ovako sada izgleda Morava kod mosta na kruznom putu. Ovo je jedino mesto na potesu na kom pecam koje izgleda manje vise kao ranije,jedino je korito sire.
 

Prilozi

  • 2.JPG
    2.JPG
    150 KB · Pregleda: 209
  • 3.JPG
    3.JPG
    170,4 KB · Pregleda: 214

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Svaka tebi cast  :tbumb: Jedva cekam da se i ove juzne vode probistre kod mene :D
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Hvala Grujo.  :) Nije ni Zapadna Morava bas bistra ovog klena sam slikao u plicaku pa tako izgleda ,mozda mozes i sad da probas.  :tbumb:
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Nisam musicario ali me je jedan prijatelj vodio da probamo njegove varalice na MOravi. Uhvatili smo nekoliko klenova a on jednog bas lepog. Tako da ce na Moravi ipak moci da se peca. Stara mesta su otisla,nova dosla i tako...
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    222 KB · Pregleda: 251
  • image.jpg
    image.jpg
    153,4 KB · Pregleda: 248

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Da nije cika pravio blinkere? Ili kos?

sent from my brick from the wall

 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Nije Cika. Ove je pravio Vlade,ne znam tacno kako se preziva. Sad vise na zivi u Cacku odselio se u BEograd.  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Fantasia vobleri....dobro ih radi.

sent from my brick from the wall

 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
AndrijaRaketic je napisao(la):
Slažem se da može biti zanimljivo,ali mi je zao sto su propali virovi u kojima se u podne suncaju ogromni klenovi. Mozda gresim ali mislim da su stari tereni bili bolji iako na novim nisam pecao.  :(


Nema stari , novi tereni, burgijas samo citaj vodu on je svuda ,sam sebi stvaraj teritoriju za lov istrazuj neprekidno pamti mesta mlad si decko tek je musicarenje pred tobom , samo nemoj da podjes stopama nekih likova koji samo pitaju '' a gde ? a kako , an sta ? a koliko daleko si bacao?  :mad: , kad sam sebi stvoris mapu mesta rezultati ce biti ocekivani  :yeswink: P.S ne cimaj se od zmiciki samo teraj  :tbumb:
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Naravno da hocu. Već sam nasao mesta sa krupnim klenovima,jedini problem biće prilazak mestu i zabacaj ali resice se i to nekako valjda.  :tbumb:
 
Vrh Dno