zeleni strimerčić ...

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kod bucova je ipak prezentacija ta koja ga lovi naravno strimer mora da lici koliko toliko na ribicu ali povlacenje i rad strimera moraju da budu daleko kvalitetniji nego sam strimer....
 

Ritchie3

Senior member
Učlanjen(a)
24.07.2013.
Poruke
100
Broj reagovanja
0
Lokacija
Belišće
Tommy , samo se ti naoružaj :) ... Ja čekam još koji dan da mi stigne materijal od gawlika pa ću onda vezati od bucktaila i lisice ... I meni je malo vrijeme problem ... Radim do 16 a vikendom sviram po svatovima ... Gegula, mislim da si 100% u pravu ... Mislim da ću na dravi možda imati problema dohvatiti ga gdje radi ... To je najčešće daleko od obale ... Nadam se da ću s dh i skandi glavom to riješiti :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
na dravi ako ikako mmozes uzmi camac, usidri se I ni jedan bucov ti nece biti daleko  ;)
 

Ritchie3

Senior member
Učlanjen(a)
24.07.2013.
Poruke
100
Broj reagovanja
0
Lokacija
Belišće
sebastian je napisao(la):
na dravi ako ikako mmozes uzmi camac, usidri se I ni jedan bucov ti nece biti daleko  ;)

Seb, uzeo sam čamac i motor . Titel plastični i suzuki 8 konja :) ... Još ga nisam bacio u vodu ali ću to ovih dana ... Bit će "bucovi zbor" :) ...znači imam sve preduvjete :-D
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ma kakvi dosaditi,ja bih išao svaki dan da mogu  :'(
Ovako moram čekati sve kockice da mi se poklope pa da budem slobodan,nadam se da ću uspjeti skoknuti,imam teren gdje je bucov aktivan,u stvari ima ga u nevjerovatnim količinama!
Ovo je dio arsenala,igrao sam se sa materijalima nema čega nema  :whistle:
d26s.jpg


l58i.jpg
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
A imam  još "caka",ovom je otežanje na stomaku pa drži udicu na gore plus "cucla",pa da vidimo k'o kosi a ko vodu nosi  :hammer:
z1db.jpg


 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ma ovo je najmanji problem,sinoć sam novu strunu montirao pa jedva čekam da je probam,ta karika me je zezala!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kako provuces tipet kroz cuclu??? izvrnes cuclu ili imas neki drugi nacin
 

Ritchie3

Senior member
Učlanjen(a)
24.07.2013.
Poruke
100
Broj reagovanja
0
Lokacija
Belišće
Mene isto zanima ta fora s cuclom ... što to zapravo radi ? ... nešto kao gurgler ili ??? ... negdje sam pročitao da je to netko stavljao, mislim zvezdan, ali sada ne mogu naći taj post ... Tommy strimeri su ti za pet ... ja bih ih pojeo :) ...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Malo je teže ali se da provući,magic head kako se u stvari zove radi nešto kao poper,kucajte na jutjubu pod ovim nazivom imaju klipovi.
Hvala Riči nadam se da će i bucovska banda polakomiti se!
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Ova cucla ce strimeru dati malo zivota u smislu kratkih bocnih trzaja i time lepse oponasati kretanje uspanicenog kedera u povrsno filmu...
Uzgred, stimeri su vrhunski, Tommylee
 
Vrh Dno