ZVEZDA

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Bogalji su i Zvezda i Partizan postali... ovi se 90 min brane protiv proseka Evrope.
Krajem devedesitih je Zvezda nabila Barsu  70 min u sesnaesterac na marakani, Partizan tukao Njukastl u gostima, ulazio u LŠ... a ovo sad tuga za gledati, TUGA.
Videcemo Partizan sutra, valda ce biti bolje.
Zali boze sto trose pare poreskih obveznika, sve treba privatizovati pa ne bi vise tate placale mesto u ekipi za sinove.
I na kraju da ne bude zabune, do 2004. nije bilo Zvezdine utakmice na kojoj nisam bio u domacem prvenstvu, od inostranih sve kod kuce i jedno 15tak lepih gostovanja (koliko su finansije dozvoljavale i moja ludost), i jednostavno sam prestao jer vise nisam imao za koga da navijam, nisam vise mogao da gledam anti fudbal i nisam vise mogao da podnesem stanje na tribinama gde se Delije tuku medju sobom i vade nozeve jedni na druge na 10m od mene. Sve je postalo biznis pa cak i navijanje i ljubav prema klubu, na zalost.
Sad odgledam kuci, tj. bacim dva sata zivota ali odgledam...
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Sve cestitke zvezdasima. Svaka cast.  :)
Uzdrmali ste svetsku kladionicu  :lol:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Cestitam komsinici ,svaka cast za rezultat stvarno uspeh.... Nisam gledao jer me ne interesuje fudbal Ali ipak Sam morao da cestitam...
 
Vrh Dno