ZVEZDA

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ajmo malo i o Zvezdi ovde.
Ima verovatno onih koji navijaju za Zvezdu pa im darujem ovu temu da kazu nesto o svom klubu...

Za pocetak evo od mene nesto za DELIJE... :hammer: :hammer: :hammer:

http://www.youtube.com/v/ayh3ft80R_Y?fs=1&
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Iako godinama ne osećam nikakvu strast po pitanju fudbalskih dešavanja na Balkanu,ne mogu da ne iznesem neke opservacije vezane za sinoćnu utakmicu.
Ne mogu da shvatim koliki moron treba da bude fudbaler,u ovom slučaju golman,pa da napravi onakvu budalaštinu kao što je učinio onaj nesrećnik sinoć.Iz aviona se videlo da će buzda da napravi penal,čim se zatrčao ka onom francuskom provokatoru,koji je bio u totalno nepovoljnoj situaciji iz koje gotovo da nije mogao ozbiljnije da zapreti.
O onom defanzivnom topu koji je promašio loptu i omogućio  osrednjim Francuzima da nokautirani  dođu u situaciju u koju su došli,neću ni da trošim reči.
Borili se,izginuli na terenu,ostavili srce,i ostale debilne fraze me ne interesuju.Još jednom smo pokazali da smo gubitnički nastrojeni,i ne vidim da je to ikako moguće promeniti.Ni u jednom aspektu ovog društva.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5mQ0gg7t95Y[/youtube]

:'(  :'(  :'(

Mislio sam da me domaći fudbal više ne pogađa kao nekad, niti sam sinoć gledao utakmicu (bio u Čairu, gledao košarku), ali sam nakon 0:1 počeo da pratim rezultat na netu preko telefona i...  :(

Noćas sam se uspavao u 6 am, a sat za polazak na posao mi zvoni u 7:20...

Da su bar lepo ko ljudi izgubili sa 2:0 ili 3:0, kao što sam očekivao, pa da mi ne bude krivo, ovako...  :doh:

Gol je inače greška čak 3 igrača, jedan promašuje loptu glavom, drugi nogom, treći rukom. Da su sva trojica dupetom pokušavali bar jedan bi je pogodio!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sta je za reci...ja partizanovac teska srca priznajem da sam gledao i pored kosarke i partizana ni manje ni vise nego zvezdu..krivo mi je kako ste popusili ali koliko para toliko muzike uvek bilo i bice...a sto se tice liga evropa bice uskoro svakog cetvrtka direktno sa partizanovog stadiona pa zamisljajte....jbg, ovo je bilo jace od mene...e da po igri ste prvi favoriti za domace prvenstvo i kup tako ne gubite nadu lopta je okrugla...
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Gegula, isti qrac i ako osvojimo (ili vi, svejedno) i sampionat i kup... i odemo u kvalifikacije za LS... pa opet se zna sta nas ceka.

Doveli nas Savez i uprave da nam jedina satisfakcija budu podjebavanja medjusobno, k'o da Evropa ne postoji.

Grrrrozno se osecam od sinoc, majku mu!  ???

S druge strane... sinoc ne udjosmo u LE zbog ovakvog gola, pre nekoliko godina zbog slicnog ne prezimismo u LE... E vala neka nam se "Bajern" vraca jos 5 puta ovako, ali vredelo je!  :smoke: :D :D
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Da, da- to je jedan od najboljih filmova.  :smoke: :D
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
nova knjiga Žarka Lauševića na kioscima:
"PARTUZAN PROĐE,ZVEZDA NIKAD"  :bleh:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kaze crveno beli imali 22 177 gledalaca skoro pa kao partizan u areni...da nam daju marakanu da igramo evroligu da je napunimo cisto da vam pokazemo kako to izgleda.....pa zar ne vidite da je kod nas jos basket taj koji daje i pravi neke igrace za buducnost dok je fudbal na marginama drustva....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Kakav blam, treba uciti fudbal od Jagodinaca. Ekipa je duze na okupu i rezultati su im ocigledni.
 
Vrh Dno