Ada Ciganlija

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Bravo Sale. To je bio Miša Djonić  :doh:
Bilo bi dobro da opet poribe adu sa basom pa da uživamo ko ljudi.
Što se štuke tiče, ona se kreće u paru ali i u manjim jatima... kao što možete videti na ovom snimku (od 3min):
[youtube]RlvTBNekqfA[/youtube]
Ko je ronio na adi mogao je da vidi ovakav prizor.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Uh Bojane,sto volim vas matore kad kenjate tako ,jednom sam racunao da sam imao tacno 1000 noci provedenih na adi.A to su samo noci
Znaci ti i Charli Shin ruku pod ruku  :hammer:


Ovo sto mislis da je jato na snimku je u stvari mrest stuke koji bas tako izgleda  ;)

stuka u paru nije!mogu biti blizu i biti rivali za teritoriju samo,kada uhvatis jednu od te dve vase navodno u paru,druga odmah preuzme tacno njenu poziciju i to mu mogu biti samo nedorasle stuke
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Nebo i ja imam 1500 noci na Adi minimum sto karanja , sto  pushenja, sto pecanja :)
Nemam pojma za Charlija, nismo se sretali na Adi :)

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Nebo nisam nigde ni pomenuo da su stuke zaljubljene.... samo da su u paru.... to je ono kad imas dve jedinke jednu pored ili blizu druge. Nisam ulazio u razloge sto je to tako...meni licno odgovara da ih ima. A kad ulovim jednu druga je obicno bezala.  Kasnije je mozda ponovo bila tu. .  Ne zznam

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
neca011 je napisao(la):
Bilo bi dobro da opet poribe adu sa basom pa da uživamo ko ljudi.
Ko da poribi, država?  :-*

Ako hoćeš basa u Adu, dupe u kola, sa kola recimo na VBK iznad Vrbasa, zbure nazad na Adu, nije mnogo daleko, sat i po vožnje...

Neki ludaci ih vozili 400 km, možete i vi 130.

p.s. Dr. Simonovića će strefiti srčka ako ovo pročita, ako ga već nije zbog nišavskih lipljana.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Ljudi moji. Ada je poprilicno zatvoren ekosistem. Bilo bi idiotski u prirodno jezero ubaciti novu vrstu. Ovako samo udri :) pa koja vrsta se izbori

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
ima li basa toliko gore?Imao bih ja gd eda se okliznem i prospem  jednu kofu ,kolimo da zamastimo vodu  :whistle: :whistle:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Ljudi moji. Ada je poprilicno zatvoren ekosistem. Bilo bi idiotski u prirodno jezero ubaciti novu vrstu. Ovako samo udri :) pa koja vrsta se izbori

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Pazi kad nisam ni sumnjao u tebe,samo udri
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Hahahahahha pero valjda me znas. Mada nisam ja da se covek previse mesa. Al kad zasere i napravi nor jezero onda nek se igra malo

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
pera je napisao(la):
ima li basa toliko gore?Imao bih ja gd eda se okliznem i prospem  jednu kofu ,kolimo da zamastimo vodu  :whistle: :whistle:
Malih basova, riba 100-300, uvek ima na VBK. U nekoj godini baš puno, nekad malo manje... Ali vešt ribolovac može da uhvati 5-10 basića dnevno. Još ako dođu njih 4 kolima (ili trojica plus bure).

Ova barica/jezerce je recimo poribljena pre nekoliko godina:

http://spinandfly.h5mag.com/28/bass-1

Nigde u blizini nikada nije bilo basova, a sada se već iz nje prebacuje u druge...

Lokacija: tajna
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ima jedno jezerce u okolini Valjeva gde su se etuzijasti okliznili i prosuli bure štuke namenjene za slavu,sad je ima podosta od onih mali do baš pristojnih.E sad ,srbin mora da ukrade ribu pa taman da mu od toga zavisi seksualni život pa to ti je.
Zadnjih dana lepo radi ali je još lepše i nose mada se nadam da će ostati nešto i za nas entizijaste.
Još kad bih uspeo da dopelam te basiće,i ha kakva bi to zabava bila .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
c9fb8f4e9323791099195b97597ceb7a.jpg


eeb8d86f6a2c53b50fe9e4f0adb9e19b.jpg


5edbcci271886ccb07c9f60d0537c6a1d.jpg


Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Jako krupan ce smazati ove steimercice lagano... mada nisam video da su varalicari ista bolje lovili. A ti krupni bandari na adi su daleeeeekooooooo.... nema toga ko ce da dobaci i spusti musicarcem tamo. Bar sa obale.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ovi dobijaju u sumrak možda tada nisi bacao a oni su u prednosti (đžiguju).
Nije problem veličina već na kojoj dubini je strimer  :tbumb:
 
Vrh Dno