Adams

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mašić je napisao(la):
Ko je mene ucio,uci i i dalje uci da vezujem je moja stvar ,a NE TVOJA Bojane,ali nije taj neko rekao da bi trebao da stavim druga krila ovde,vec si to rekao ti (mada znam da bi i on rekao :)..)

Eto jel treba bilo sta da dodam? Znaci da je neko drugi rekao ti bi prihvatio, ovako jer sam ti ja rekao ti bi se svadjao?

 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
  :D :D...on bi rekao da bi trebalo da stoje sira krila na musici,ali je pitanje ZASTO Bojane? Ja pitam tebe,a ti nemoj da verujes mojoj pretpostavci nega okreni tog na koga mislis,pa ga pitaj..A ja ovde pitam tebe,jer si ti rekao da " moze,moze"..A nisi odgovorio na pitanje kome ce da bude perfektnija tebi ili ribi?
"Da" ja sam inace poznata svadjalica po svim forumima..,pa bas zato sto si TI napisao nesto ja hocu da se svadjam sa tobom.. :doh: :doh: :(
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mašić je napisao(la):
  :
"Da" ja sam inace poznata svadjalica po svim forumima..,pa bas zato sto si TI napisao nesto ja hocu da se svadjam sa tobom.. :doh: :doh: :(

I nije ti prvi put, nesto si mnogo nervozan u diskusiji samnom.

Ja ti ponovih da nisam riba i ne mogu da pricam u njeno ime vec samo u svoje. Dakle moje je misljenje da bi sa malo sirim perima za krila ova musica bila perfektna. Ti sad imas sasvim mali izbor. Ili ces da kazas "lupas Bojane, i ovako je perfektna" ili "U pravu si Bojane, necu vise da sumnjam u tvoje dobre namere" :hammer:

Prihvatam i jedan i drugi odgovor.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Aha.. :) ,znaci ti i dalje pamtis ono kada si napadao (uvredio) SasuST ,pa kada sam ja dao svoje vidjanje stvari na tu temu , jer ti mislis na to..?! Nisam znao da si tako lako uvredljive prirode  iako ni jednom nisam uputio rec na tvoj racun,iskljucivo na ono sto si napisao,jer tebe kao licnost (niti bilo koga),nikada ne bih uvredio niti davao sebi takvu slobodu Bojane!...

A u tvoje dobre namere niko ne sumnja..!

p.s.nervoza mi nije u prirodi,a u diskusiji sa tobom ocekujem konstruktivnost koju od tebe danas ne dobijam!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Kako nisi dobio konstruktivnost, ja sam, ti rekao sta mislim o musici i sta joj fali da bi bila perfektna. Opet izbegavas jedan od dva ponudjena odgovora.

1. Bojane veze nemas, musica je i ovako perfektna.
2. Bojane u pravu si, samo joj lepsa krila fale da bi bila perfektna.

Zaokruzi odgovor!

P.S. Ja se ne ljutim niti vredjam Marko, cim diskutujem sa obom valjda je to neki znak. Sa kim ne diskutujem, to znaci da postoje neki problemi na nasoj relaciji ai srecam samo malo ljudi kod mene ima takav status.
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Ovo su Adamsi koje sam danas pravio..
Znam da moze lepse :hammer: :hammer: :hammer:
 

Prilozi

  • 2012-11-19 16.11.53.jpg
    2012-11-19 16.11.53.jpg
    321,6 KB · Pregleda: 239

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Maxe, smanji sliku sledeći put, a za krila će već neko drugi da se nađe.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
marko razguzio si adamsa  :tbumb: odavno nisam video lepsu muvu i sliku .
a za onu anketu par postova gore ....zaokruzi pod 1. i neces ni malo pogresiti  :yeswink:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Da li će ovako da lovi majku mu j..... ?
 

Prilozi

  • adams.JPG
    adams.JPG
    122,1 KB · Pregleda: 233

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Naravno da ce da lovi Sasa, love se ribe i na parce kese na udici bez problema. :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Dokon čovek... Prelistah ovu temu ponovo od početka do kraja i silno se provedoh te toplo preporučujem i svima Vama :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vala i ja delim isto mišljenje ko Milanče  :tbumb:  :hammer:

EVOOO LJUDI ZIME I TIH DISKUSIJA  :hammer: :D

Marko! Adams je prva liga  :tbumb:

SalePI - oce vala i mnogi to znaju, vrh je  :yeswink:

Maxfly - samo vežbaj i pre nego završiš muvu prethodno sve što misliš navezati proveri proporcije... ali večina u početku ima istu boljku, uvek se nam žuri, zaboravljamo osnove proporcija itd.  :blush:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
                    Krila, na nacin kakav ih je Masic uradio, imaju samo jedan zadatak, a to je da ako musica padne naopacke, tj sa udicom okrenutom na gore, krila koja strce par milimetara, pomazu da se udice vrati u "prirodni polozaj" tj nadole.

                    E sad da li ce biti sira ili uza, uglavnom nije ni toliko bitno, jer ih ribe kod ovakvih modela i ne vide zbog gustine nogica.
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Seb...Kako ti se ovaj svidja?Malo sam smanjio krila...
 

Prilozi

  • 2012-11-24 11.45.53.jpg
    2012-11-24 11.45.53.jpg
    326,7 KB · Pregleda: 189
Vrh Dno