BAMBULA!!!!

flyfishing

Newbie
Učlanjen(a)
15.04.2006.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
mix daj za nas pocetnike slide o vezivanju bambule...do malopre sam bacao jednu od tvojih mislim da je na udici br.10, prosao sam solidno, ali da je na manjem broju tj, da mi je bambula bila manja mislim da bih rasturio klenovinu :)svaka cast za bambulu !!!! i naravno pozdrav svima na sajtu
 

flyfishing

Newbie
Učlanjen(a)
15.04.2006.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
mix setices s mene sigurno u tvom fonu stojim pod imenom pera_taze
lol
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bice uskoro jedan foto session na temu bambula. Samo jos da nadjemo foto-dobrovoljca.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Webmasteri citate li ove postove.
Propagiranje sexiona medju musicarima moze samo da nam odmaze u propagiranju ove plemenite vestine.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Polako, Toni. Slucajno sam pogresio jer mi engleski nije maternji jezik. A i ako sam napisao sex... 21 vek je. Sex pomaze musicarima (i svim ostalim normalnim ljudima) da se bolje osecaju. Nije to nista ruzno. Evo: sex! Sex! seX! seksion, sekcion, session.. sve ti to izadje na isto.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Dalje tvoje sexualne tendencije prema meni da ne siris po forumu!! Dobices jedan crveni (karton) :)))
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
?Nemojte da ste toliko ozbiljni, i tako je sve u zagradi ili pod navodnicima i se(ss)ion i k(a)rton
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kad kazem sex, mislim na odnos izmedju dva razlicita pola. Ovi sto se odazivaju cim kazem tu rec, izgleda da su zastranili. Ali bambula je ionako mamac koji jeb. ke.u ribama. Dakle: BAMBULA=SEX. Pravljenje bambule+ njena upotreba= SEXOLOGIJA. Preterana upotreba bambule=SEXUALNO LUDILO!
Hajde, Lucky! Ljudi traze foto sexssion o bambuli. Dodji!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ja se povlacim iz macro fotografije. Kuzma me nabedio da sam losh fotograf :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ima dobrih terena, raspolozenih riba i dobrih musicara. Kada se ove tri stvari poklope, dolazi do nenormalno velikih ulova. Tada treba nesto uciniti da smanjimo ulov. Bambula vec unistava krupne klenove i daje fenomenalne rezultate. Dnevni ulovi ovim mamcem vec danima prelaze dozvoljene kolicine. Medjutim, nije to problem. Boli ruka od prekobrojnih vadjenja krupnih riba i snaznih kontriranja. Dakle, treba smanjiti efikasnost bambule. Ovog jutra se spremam za ribolov na Belom Timoku. Tamo me ocekuje bistra voda i raspolozene "glavonje". Kako bih promenio izgled bambule iskoristio sam crveni, narandzasti i ljubicasti lak za nokte. Hvala mojoj maloj kceri koja ima kolekciju lakova. Ove musice su toliko cudne i sarene da, svaki klen koji se na njih zakuca, ne zasluzuje nista drugo...
 

Prilozi

  • Sarene bambule.jpg
    Sarene bambule.jpg
    7,5 KB · Pregleda: 1.032

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ako zakucaš kakvog glavonju daj i koju sliku...
volio bih slikas vodu na timoku ako nije problem.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bice slika. Ove sarene bambule nisu mi donele uspeh. Ipak sam morao da koristim crnu bambulu. Imao sam prvoklasan ribolov. Za dva sata izvukao sam petnaestak riba od po pola kila. Non-stop akcija i to, izvan bilo kakvog revira! Prosao sam kroz neku dzunglu, daleko od svakog sela, i izasao na cistinu (100 m x 100 m). Ja sam, a svuda oko mene "zid" od dzungle. Kao da me heliopter tu spustio. Nijedan musicar ove godine tu nije prosao. Milina. Provalio sam nov teren. Ima da dodjem kad se potpuno izbistri voda, da maznjavam kilase. Naravno, na bambulu.
 
Vrh Dno