BAMBULA!!!!

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dobro zvuči, jedva čekam slike...
a meni ako se posreči da odem u srbiju sledeči mesec ne samo da ču obići Neru, nego nadam se i Moravu, tamo u blizini Jagodine. Ako nagovorim strica da idemo i do makedonije mozda cak prođem kroz Niš i pogledam Nišavu.

Bistro
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovako izgledaju ove opake muve.
 

Prilozi

  • Bambule.jpg
    Bambule.jpg
    20,1 KB · Pregleda: 1.230

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam jednu slicnu napravio, samo noge sam napravio od nojevog pera, budem ju slikao...ova tvoj močna bamBUla :) mi je bila inspiracija.
 

icaf

Junior member
Učlanjen(a)
27.02.2006.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
Mix, evo i ja npravih par cuvenih musica pa reko da pitam Majstora da li su na izgled dobre i ako sam omanuo negde voleo bih da mi ukazes na to, kako bih uhvatio nekog klenica.
 

Prilozi

  • DSC01304.jpg
    DSC01304.jpg
    274,2 KB · Pregleda: 1.396
M

Mr.Zakula

Guest
Mnogo su spljostene,to ne valja,jer padaju na stranu,teze kace ribu.Deshava se i da je izbegavaju...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobre su ti bambule. Odlicno je sto si ostavio dovoljno prostora za pristojno kacenje ribe i sto si je presao koncem.
Jedino ne valja sto ti je slika preko 270 KB. Uporedi je sa onom mojom od 20 KB. Kompresija je cudo!
 

icaf

Junior member
Učlanjen(a)
27.02.2006.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
Mr.Zakula mozda ti samo tako izgleda slika inace nisu pljosnate, ali hvala na komentaru.
I tebi Mix hvala i ubuduce koristicu kompresiju,
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Moj savet vam je da slike prvo uploadujete negde recimo na www.imageshack.us pa je nda samo linkujete, tako stedite lacky-u prostor na jasjtu a mozete da kacite i velike slike sa viskom rezolucijom. :)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Ja mislim da su ti musice odlicne,sigrno love (to je i najbitnije),samo da sam na tvom mestu bih mozda stavio malo vise nogica musica.

Masic
 
M

Mr.Zakula

Guest
Sto se tiche klena,uvek su mi se bolje pokazivale mekane nozice od ostrog metzz saddle-a.I kada koristim Metzz,pravim nozice od sto manje (1-2) namotaja.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Zakula, svaka cast. Uze mi rec iz tastature!
 

HITNA

Senior member
Učlanjen(a)
04.12.2005.
Poruke
166
Broj reagovanja
0
Kakav je to materijal Policelon i balza (poliuretan) i gdje se normalno može da nabavi ?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Policelon nema veze sa bambulom. Njega mozes nabaviti ako iseckas kineske papuce, koje mozes da kupis ili da izvadis iz priobalnog mulja neke reke. Tu je izbor boja i najveci! Poliuretan i balza su materijali koje mozes nabaviti preko proizvodjaca plovaka za ribolov.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bambula je opasna musica i za potocne pastrmke! Vec je proslo oko 7 godina od kako sam je stvorio, a nikad je nisam oprobao u lovu pastrmke. Prvi put sam je koristio juce na Grzi i to je bio retko vidjen "JACKPOT". Stotinak komada se na nju nabolo! Od sad ce mi biti omiljena pastrmska muva, kao sto je i klenovska. Siguran sam da ce na udicama manjim od 14 raspametiti i lipljene! Bucovi su vec padali...
 
Vrh Dno