BAMBULA!!!!

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Pa veca kolicina bambula, ali od balze, mogu na Plivi dobro posluziti kao potpala za rostilj, narocito jer su ofarbane lakovima na nitro i bazi acetona, pa ce da godi ko ludo!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Kad se ovako lepo zabavljamo lupte po nekog coveculjka sto se smeje :lol: da ne pomisle ljudi da se raspravljate! a moze i ovaj idiotski simbol :)))) :lol: :lol:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
MixMaster wrote:

A ta Pliva? Cimnuo me Milance i nista. Nije me ubedio. Imam lovu, imam opremu, imam muve, znam da lovim... sto me nisi zvao ponovo? A bambula bi bila favorit na Plivi. Verzija sa tankim telom i glavicom od silikona na udici 16 i 14!!??

A zvace bulja gace kad se pomene lipljan? :lol:
Da je takmicenje u lovu klena, isao bi sigurno, ovako na Plivi gde su lipljani preko 25cm(oni tvoji), frkaaaaaa :hammer: :hammer:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ma on je zauzet kao Kostunica, pa covek mora da ga zove vise puta da ga ubedjuje da ide, daj bre mani se toga, da si imao zelju da ides ti bi isao, ja kad sam primio poziv odmah sam prihvatio bez dvoumljenja, jer uhvatiti Pivskog lipljena je prava umetnost sto retko kome podje za rukom ko prvi put peca na ovoj vodi, ja lipljena imam i u Rzavu, ali ovo je nesto drugo, bas ta teskoca pecanja i probirljivi lipljena su mi podgrejale krv!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
More, meni je indikator raspolozenja lipljena Simpson. (treba procitati neke moje danasnje postove) On je totalno van pameti. Posizio je. Cim je procitao Pliva, lipljen... izgubio se. Naravno, pozeleo je da vele- Mix Master zabode svoje, od moravskog mulja umazane, cizme u bistru Plivu. Zna ko je favorit na tom takmicenju, pa bi da se u to uveri. Cuo price o Mix Masteru. Te MM laze, te MM se folira, te MM prost, te MM mnogo ribe vadi, op tu zastade njegov mozak. Mnogo ribe vadi. Mnogo ribe vadi? Mnogo ribe vadi! Gde sam to cuo?-pita se. Aaaa, na takmicenjima se to ceni! Pa to je moj covek. Nema druge, pobedice. Samo ako mu ne podvale nesto. Ma i u na bunar da ga stave pored Plive, pobedice. I to sa BAMBULOM!!!!
Zamlacujem se malo. Ionako je ekipa vec izgleda sastavljena.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Pliva :lol: , koliko Vas je bilo na Plivi i vidjelo kakvi su tamo lipljeni, 40 cm a divljaci!!! A sto se tice bambule ja je cijenim kao predmet za lov klenova, pastrmke slucajno a lipljena nikako dok ne vidim, na plivi ima lipljena pa ako mi neko pokaze sta moze sa bambulom skidam kapu, a posto muhama nazivamo strimere, razne gumice i krpe onda zasto i komad trupca da ne nazivamo muhom :lol: , nisam mogao izdrzati da ne kazem, mada je ovo offTopic mislim da za musicarenje na Plivi treba vise konkretnih stvari da se pokaze nego kuckanja o tome po forumu evo sada je cetvrtak jutro pa do petka svi mozete stici na Plivu, ko voli nek izvoli pa onda pisite sto vam volja, ja vise necu pisati jer znam kako izgleda musicarenje na Plivi (nije naivno) Eto ja cu navratiti da vidim kako to rade najbolji musicari na svetu. Nema NAJBOLJI ! po meni postoji samo bolji u nekom danu i na nekoj vodi, lako je biti najbolji u lokalnom smislu ali svijet je velik nije samo 100 km oko nase varosi, a neki su samo izgubljeni djecaci u tom velikom belom svetu, eto ako se vise ne bude postovalo od mene narednih 2-3 dana to je zato sto idem da se izgotivim na Ribniku :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bambula moze, dragi Ugly SI, biti veoma mala, a i tanka. Moze niti ista kao mrav. Od ove godine mi je favorit za potocaru i najvise mi je ulova bas ona donela.
PLIVA PLIVA PLIVA
Pare su mi na stolu, gore-tex ili gumeni kombinezon (ne znam sta da ponesem), nekakve muve imam, stegu i dzidze-midze obavezno nosim, ali nemam s kim da podjem iz Nisa. Da dodjem u Pancevo pa da me vozi Milance, o tome pregovaramo.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
MixMaster wrote:
Bambula moze, dragi Ugly SI, biti veoma mala, a i tanka. Moze niti ista kao mrav. Od ove godine mi je favorit za potocaru i najvise mi je ulova bas ona donela.
PLIVA PLIVA PLIVA
Pare su mi na stolu, gore-tex ili gumeni kombinezon (ne znam sta da ponesem), nekakve muve imam, stegu i dzidze-midze obavezno nosim, ali nemam s kim da podjem iz Nisa. Da dodjem u Pancevo pa da me vozi Milance, o tome pregovaramo.

Drvodeljo, pravac glodalica i spremaj favorite za Plivu! Pa da se u nedelju okupas i u Ribniku :hammer:

Evo sad je 11:50 i za 10 min ja krecem i to mrtav bolestan! 3x1000mg vitamina C na eks i 2l caja, valjda cu izdrzati 3 dana!!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
brz oporavak kolega i lepo vreme...ajde uzivaj nam, odmori se i daj par lepih fotki sa Ribnika!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
E bas mi drago cuti da stizete he he evo upravo skupljam stvari po kuci pa palim na Ribnik za Simpsonom koga sam malopre upoznao na sa masnim banjaluckim cevapima :hammer: , pozdrav vidimo se
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Napravio sam jednu lipljensku bambulu, sinoc kod Milanceta. Rastrgnuce je lipljeni, ako dodju na red od pastrmki. Moracu da napravim jos, jer imam neki predosecaj da je to jedina vestacka muva koju bosanske ribe jos nisu videle.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Neznam sto toliko prdite o toj bambuli kad kod nas klen nece ni da je omirise,aj dajte sliku nekug glavonje da me ucutkate ako stvarno lovi...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mladi i jos uvek neiskusni musicaru :). Bez ikakve zelje za soljenjem pameti, veruj mi da je za klena bambula No1. Ja ga lovim 10 godina i obisao sam mnoge reke i pecao na mnogo muva. Bambula se jednostavno pokazala kao najbolja pogotovu u letnjem periodu. Neko ide cak dotle da ne peca klena na nijednu drugu muvu. Slike glavonja ja nazalost nemam, uvek zaboravim da poesem fotoaparat!
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
ajde ako ti nije problem postavi slike bambula koje su naj lovnije jer kod nas kazu da klen nju nece,al sta znam mozda se neki zaleti,a mozda jos nisu ukapirali da je ukusna:)))
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Na bambulu sam ulovio pastrmku od preko 1 kg na Ribniku, a na Plivi mi je neka mecka pokidala 0.14 na istu muvu. Jednostavno, ova muva uvek lovi. Samo treba imati poverenja u nju. Malo je cudna, pa to kod nekih tesko ide.
 
Vrh Dno