Banovanje clanova

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Neće biti Pero.

http://www.coolinarika.com/recept/pravi-sarajevski-cevapi/

Pitaj Ranka Travara ako sumnjaš,pravi bosanski je junetina i to određeni deo (dal pauflek ,leđa ili nešto slično nisam siguran) .
Do tad ti veruj coolinarci
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
U tom slučaju, ni ti ni Ranko Travar, blago rečeno, nemate pojma. Jeste određeni deo junetine, ali se meša sa ovčetinom.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
U tom slučaju, ni ti ni Ranko Travar, blago rečeno, nemate pojma. Jeste određeni deo junetine, ali se meša sa ovčetinom.

On posebno ne zna ništa.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Eh jbg izgleda da je moj ratni drug i saborac Baki-pa banovan... Može li se znati zbog čega i na koliko vremena?!? JR?!?

P.S. kome snaga u topuzu leži...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ako je nekom jedini cilj ovde da konstantno "podjebava" članove foruma sa kojima je u ličnom sukobu i pri tom minira svaku temu i pri tom to traje prilično dugo, onda tu nema šta mnogo da se objašnjava. Ti si Milanče od samog početka ovde i siguran sam da znaš kako smo uvek vodili ovaj forum. Ban je uvek bio ekstremna i krajnja mera za pojedince koji jednostavno ne razumeju poentu foruma.

Žao mi je ako si teško podneo banovanje (čitaj opomenu) tvog druga i saborca (da ne kažem u njegovom tonu, advokata  :hammer: ). Jasno mi je da postoje razni nerešeni problemi između takmičara i tako dalje ali ovo nije način da ih rešite. Ako već nećete da stisnete muda i sednete oči u oči i ispričate sve, onda evo možete da otvorite posebnu temu na forumu za to pa udrite. A ne da se ceo taj sukob provlači kroz konstantno podjebavanje na forumu, verujem da ste svima dosadili.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sasats i oholi ce sad da progledaju nema ko da ih kritikuje i trazi dlaku u jajetu :hammer: :hammer: :hammer:...stvarno brate mili dosta je podjebavao.....
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ban je na 7 dana.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Bolje da ih niste dirali . Samo ste ih naljutili .kad mu vrate topuz kuku nama  :(
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Podjebavanje nije tudje misljenje, pogotovo ako to misljenje u pisanoj formi sadrzi i cinjenice koje se uvek mogu proveriti.
Generalno puno je tu lose hemije i na zalost resenja bas i nema na duge staze. Sumnjam da ce se bilo sta promeniti u komunikaciji izmedju ljudi ako se na ovaj nacin budu resavali sukobi u misljenju.
Previse je babica i samim tim beba je kilava...mnogo generala posle bitke i selektora po zavrsetku utakmice.
Banovanje kao nacin resavanja ili zaustavljanja mozda konstuktivne diskusije, umanjuje i nipodastava pravu vrednost komunikacije izmedju ljudi koji svako ponaosob barata materijom.
Mnogi su ovde u tom slucaju zasluzili banovanje zbog mnogo gore retorike i nacina komunikacije sa ucesnicima Foruma.
Bojkot mnogih vidjenih Forumasa samim tim pokazuje stanje Foruma u ovom trenutku. Na zalost moju na prvom mestu.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
PROTA71 je napisao(la):
Podjebavanje nije tudje misljenje, pogotovo ako to misljenje u pisanoj formi sadrzi i cinjenice koje se uvek mogu proveriti.
Generalno puno je tu lose hemije i na zalost resenja bas i nema na duge staze. Sumnjam da ce se bilo sta promeniti u komunikaciji izmedju ljudi ako se na ovaj nacin budu resavali sukobi u misljenju.
Previse je babica i samim tim beba je kilava...mnogo generala posle bitke i selektora po zavrsetku utakmice.
Banovanje kao nacin resavanja ili zaustavljanja mozda konstuktivne diskusije, umanjuje i nipodastava pravu vrednost komunikacije izmedju ljudi koji svako ponaosob barata materijom.
Mnogi su ovde u tom slucaju zasluzili banovanje zbog mnogo gore retorike i nacina komunikacije sa ucesnicima Foruma.
Bojkot mnogih vidjenih Forumasa samim tim pokazuje stanje Foruma u ovom trenutku. Na zalost moju na prvom mestu.

Slazem se donekle. Medjutim forum nije mesto gde ce se ispravljati krive drine. To jest, jeste mesto ali samo ako se covek drzi predmeta i to bez vredjanja sagovornika. Forum nisu neki napustili zato sto je bilo nekih banovanja ili sta ja znam, vec zbog toga sto se nije banovalo na vreme.

Licno mislim da se svako vredjanje drugog clana mora mnogo stroze sankcionisati. Za svaku uvredljivu rec, moderatori moraju reagovati istog trenutka jer forum ne napusta onaj koji vredja nego onaj koji je uvredjen a nema nikakve sankcije onom koji vredja.

Zato sto se mene tice, Jr bi ladno mogao mnogo cesce da koristi gumicu za brisanje i to radi zastite onih koji zele da na jedan kulturni nacin ucestvuju u diskusijama, pa ma kave bile.

 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Može mu se, jel tako? I to je OK. Al' u tom slučaju je isti kao i administratori sa .net . Ove "rasprave" i digresije na forumima su uobičajena stvar, klanovi takođe.
.  Nego, zajebite ovo, trebao ili ne da bude banovan, Baki ga eto za nedelju dana.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
sasats je napisao(la):
banovali ti topuza


Jr, ovo je direktno vređanje, ako si me kaznio zbog podjebavanja, onda moraš i sasatsa zbog vređanja. Sve drugo su dvostruki aršini...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ne,ne... to je figurativno. Da pokusam da ti objasnim jer vidim da ne razumes... to ti dodje kao kompliment. Da si ti mitina udarna snaga ...njegova desnica  :tbumb: pivo da mi platis sto sam te ovako pohvalio  :yeswink:
 
Vrh Dno