Banovanje clanova

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Tacno tako, a taman sam mislio da te vodim kod Cice na pljehu ali sad nista.

Ima bolje mesto od CHICHE,objasniću ti prvom prilikom
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ma jok bre,ne trci pred rudu. Sarajevski preko puta chiche. Gde je bio champion
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
???? Pa kad je to otvoreno? Mada nisam bio par meseci u Va. Jos kad bi bio Walter bila bi milina. Ne voli Baki sarajevske cevape  :hammer: :hammer: :hammer: Uopste  :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Ae ovako nadjemo se na Gradcu jedan vikend i posle na jagnjetinu negde npr Velinka itd. Nece mnogo da nas izadje svako po 1000 din
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Ili da nadje ekipa Ekod-a odgovornost seljaka mi se ucipimo za jagne i pecenje i rokamo na Sarenom platnu i pecamo ceo dan :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
pera je napisao(la):

Na semaforu posle pijace desno, posle 0,11745km desno  :nowink: :nowink: :nowink:
Secaaaaaaas se ono jedared,otoich kad si nas tamo sacekao u svitanje jedno prolecno..Bese nas podosta, gladnih, bez osecaja za meru... :D
Onako iz pleha, stapovi pite...mljac  :tbumb:
Skoro pa kao i tema tu malo iznad......"ONO NESTO"  :doh:
Danas mi bio slobodan dan, ceo dan sam slagao musice u kutiju i odvajao sta cu poneti...tamo od sredine marta , jedan dan..
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Znam koja,odselili su se negde dalje  i nisu mi uopste usput da bih isao cesto. Kad dodjes vodim te prvo na burek(dijetalni za nas) a posle na ova sarajevsko sto gospodi smrdi.
nego pazi se da ovaj ricma ne nabode nekog slabovidog lipljena,najebaces i ti ces najebati,svi cete najebati.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Sta cemo najebati mrsicemo jagnjetinu :) nego predlozio sam vam. Okupljanje Grobara i gejlija gore na Gradcu ucipimo se za jagu i ceo dan bleja.
 
Vrh Dno