Barbus barbus - Mrena

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
hehe hvala, ma zajebano je to Djole kad je covek celav  :D  :D pogotovo kad je hlaaaadnoo  :)

seba, hocemo ako bog da. danas sto sam video ribu posle ove mrene sam i sam sebe rekao, dobro sto nije uzela, i tako je nebi izvadio : )
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
bi, ali sa onim mojim štapom i predvezom na kojega je došo onaj debeli podust  :hammer:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Lorenco brate, krasan ulov, nego ma šta je pusti...  nemaš pojma kako ona daje dobar ukus fiš paprikašu  ;)  :whistle:
Svaka čast za puštanje !!!! Imaš od mene veliki +
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
hvala Gogo : )
ma ja sam mozda i cudan sta se tice ribe.. mnogi me psuju sto pustam toliku ribu al ja na to drugacije gledam.
volim, kad dodjem iduci put na vodu, da me riba tamo ceka, kako mene tako i druge sto dodju uzivati na ribolov a ne da punu skrinje u nedogled i na kraju vise od pola ribe zavrsi u smecu.
ne kazem da ja ne uzmem ribe, al to su uglavnome pastrmke koje su ulozene pa i tamo gledam da se drzim norme koja me pripada i da ne preterujem , ili pak kakvog smudja ako ufatim ponekad.
zna i Seb kakav sam i kako gledam na ribu, gadi mi se kad masakreri krenu po natur ribi pa za 2 godine kukaju kako su vode prazne i tako samo promenu ribarsko drustvo pa tamo nastavljaju svojim sr**jem...
ma da je ovo mrena, nije bas nesto cenjena kod nas, ali meni je dovoljno da mi pruza obilo drila kad ju zaglavim : ))
al eto znaci mi dosta jer sam jih tek posle tolikih godina musicarenja na savi konacno i otkrio i to lepe komade, imao sam jucer priliku videti i mrenu 90+!!
al o tome mozda druge godine : ))

 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Lorenco, ono za fiš je bila zezancija, nisam ulovio puno mrena na Dunavu, svega par komada (točnije 3, od toga 2 na klasični ribolov plovkom spuštanjem i jednu na fly, ) sve su puštene. Ja sam također pobornik da me ta riba koju ulovim i drugi put čeka na istom mjestu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
E TE OD 90+ ima da da ganjamo s proleča, ako Bog dragi da  :yeswink:
 
Vrh Dno