Barbus barbus - Mrena

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
samo u petak (sutra) treba da bude neka kiša ali u subotu opet ok...malo hladnije ali bez padavina preko dana...nadam se samo da voda neče biti velika...videt če mo sutra šta če se izdešavati...ja moram da lovim, več me gadna kriza "fača"  :D :hammer:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
hvala crni  ;)
seba jesi li sta ucinio posla od pva cizama? :) za tamo bi bilo dobro da imas vise cizme posto treba preci jedan malo dublji deo
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Posto danas bucovima nije bilo ni traga ni glasa... resio da se oprobam sa mrenama,, dva promasaja i dolijala.. prva mrenka .
KAKAV je BORAC... Misleo sam da ima barem kilogram :drool:
 

Prilozi

  • 061020111420s.jpg
    061020111420s.jpg
    53,8 KB · Pregleda: 183

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lorenco[SLO] je napisao(la):
hvala crni  ;)
seba jesi li sta ucinio posla od pva cizama? :) za tamo bi bilo dobro da imas vise cizme posto treba preci jedan malo dublji deo

Imam ipak dišuči kombinezon, sada mogu da gazim i preko pojasa  :D ali evo čim ja slobodan kiša i sneg pada te reke odma narastu kao da bi znale da ču ja da dođem  :mad:  :'( moram da vidim kako če biti sutra, možda i bude neke vajde  :blush:

uvek mi zapadnu neki blesavi uslovi za lov  :blush:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
saleja, svaka čast za prvu mrenu...sad če polako i ostale za njom pa sve veče i veče  ;) :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ja sam se nadao za sutra ali jednostavno vode nisu meni po volji i šteta mi bacati pare za kartu kada je tako... a savske mrene če i dalje da me čekaju  :smoke:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
Šone, reci samo to. dril da se pamti! :) ko da mi se tank zakrkao na drugu stranu hehehe
Seba, mrene su tamo jos uvek. taj dan je radila crna nimfa. bilo je to za nepoverovat kako su radile.. onda me zaje*o onaj gore sto je otvorio branu. tako da sam trebao da se odmaknem sa tog mesta, voda je porasla za oko pola metra :S . tako da sad u kratkem jos nece biti to mesto dostupno jer je voda velikaaaa....(kisa)  :mad:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
HVala momci na cestitkama.... Na zalost ova promena vremena upropastila mi koncepciju totalno, sinoc ostao do kasno spremajcu razne poslastice za ove lepotice...Morava do sad ne zapaceno bistra, bukvalno kao neka planinska reka,,, dno se vidi do metar ipo dubine. Ja je u zivotu nisam video takvu. Mnogo znaci kad mozes da lociras ribu, ovu privilegiju na mojoj reci nikad do sad nisam imao.  nadam se samo da morava nece puno da naraste jer tek pocinje  da radi na, naj aktivnija je zimi ali ako voda bas poraste od musice i morave nema nista.

  Mogu samo da zamisljam kako je vama bilo sa tim vasim grdosijama, kad ja za ovu mislio sam prvo vreme da sam zakacio dno. Ubedljivo najaci borac i definitivno riba kojoj cu se bas posvetiti!!!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bravo sale  :tbumb: izuzetno vredan ulov . mrena je na moravi trofej na musicarski pribor jer je vrlo problematicna za uloviti.
evo danas smo ivants i ja bili na reci i dok sam ja bezuspesno bio uporan bacajuci strimer ivan je nimfario . inace on se vec duze vreme bavi ciljanim nimfarenjem mrene i skobalja na moravi . ove sezone je imao nekoliko lepih ulova . danas je ulovio nekoliko sitnijih mrena na brzaku ...

pa080116resize.jpg


pa080117resize.jpg


pa080118resize.jpg
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Bravo majstori, mrene su vam vrh, baš vam zavidim, lepe slike sasa  :tbumb:
 
Vrh Dno