Bloody Midge

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
spremi se Gogo, još malo pa če da u tvom kraju bude i krupnih Jazeva iz dunava  :yeswink:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ma bice tu svega na kraju necu znati kuda da krenem pa necu nikuda  :D, ako me opet povuce posao kao proslu i pretproslu godinu onda tesk oda ce biti ribe, ali nekako cu probati uskladiti, pa makar vikendima u Madji kad budem kod drage na odmoru. I tu je Dunav, cak mi je tada blizi nego od kuce, punih 250m od stana  ;), nesto ce morati da se bocka pa kud puklo da puklo.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš si me inspirisao, vezuckao sam neke probne muve za sledeči izlazak pa sam usput namotao jednog bloody midgea na desetci...pa ko zna možda če mi zatrebati negde...probat ču ga na pastrmkama sledeči put...mada moram i nešto manje da svežem. Ja nešto nasrnuo na ogromne nimfe jer mi i one izgledaju miniaturno naspram strimera kakve često koristim  :hammer:
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Udica mustad no 10
Telo silikonska cevčica kroz koju je provučen marabu, i crveni konac


 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ha,baš interesantna nimfa.Ovo sigurno lovi ciprinide.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Koliko su mi bitne ove nimfe za ribolov? Slika vredi 1000 reči!
 

Prilozi

  • red platoon.jpg
    red platoon.jpg
    82,8 KB · Pregleda: 212

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Drogi fino izgleda ova muhua, jedino me brine da nije pretvrda tj. kruta kako će da se ponaša i radi u vodi. Jesi je probao ?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
san juan...mora mek materijal, drogi koristio sam je na gradcu i veruj da mora da muva radi...a i tada se masi non stop
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Cevčica je elastična ali biće omašaja sigurno...
Ovo ja nešto pravio za kutiju i na kraju kad dospela u kutiju ja odseko ova dva viška...
A Seb je upravu, marabu je najbolja stvar, mekan i živahan.
Probao sam razne kombinacije ali marabu je najbolji, samo kad bih imala više sati u vodi ovo je vrh muva ali na mojim rekama je malo koristim...
 
Vrh Dno