Boja kanapa?

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Hahahahahah neka maskirna boja. Za svaku reku spram okoline posebna

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
sasats je napisao(la):
za musicarenje beluna na zapadnoj moravi ja tvrdim da boja kanapa igra ulogu . 90% ribolova se svodi na pretrazivanje na slepo .
Sale, jel mislis na pretrazivanje strimerom?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sa strimerom . retke su situacije kada je dobro resenje suva muva
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
nespetro je napisao(la):
^
A sta mislis o flomasteru?

Da li bi bilo dobro resenje da ponesemo razlicite boje pa da premazemo kanape prilagodjavajuci ih raznim uslovima?
   

Meni to sa  markerom nije dovoljno  vec treba ubrati okolno zbilje pa sa njim premazati kanap  :D
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
sasats je napisao(la):
sa strimerom . retke su situacije kada je dobro resenje suva muva
Na sta ti je bucov najviše dolazio pored strimera? Mislim od insekata.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
na bambulu , znaci na imitacije krupnih kopnenih insekata . ima dana kada se lepo vidi kako kupi na povrsini kao klen , a nekad me iznenadi . belun na suvu je prilicno redak ulov 
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
oholi je napisao(la):
Hahahahahah neka maskirna boja. Za svaku reku spram okoline posebna

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Pa bas to i pitam kolegu. Da ako sretnem nekog kraj nepoznate vode odma pitam koju boju flomastera bi mi preporucio za tu reku?

Ebi ga. Provedem ceo dan na toj reci, isprobam sve zivo sto imam po kutijama i nista, a ono se ispostavi... da sam promasio flomaster. To nece moci.  :'(

 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
sasats je napisao(la):
na bambulu , znaci na imitacije krupnih kopnenih insekata . ima dana kada se lepo vidi kako kupi na povrsini kao klen , a nekad me iznenadi . belun na suvu je prilicno redak ulov 
Pa to sam i mislio da te pitam. Hoću da probam kod mene na dunavu pa da vidim šta bi prošlo. Mislio sam na osu, skakavca, vilin konjica...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
probaj , zasto da ne ? pocni sa obicnom crnom bambulom na osmici ako primetis aktivnost ....pa menjaj muve dok ne upali  :)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Kao sto je Sale i rekao..Bucko voli bambulu...Ovaj je od prosle godine u sam sumrak!

Dosao na krupnu bambulu #8
 

Prilozi

  • Bucov sa Z.Morave 08.05.2015 Dosao na varijaciju krupne crne bambule #8..jpg
    Bucov sa Z.Morave 08.05.2015 Dosao na varijaciju krupne crne bambule #8..jpg
    194,5 KB · Pregleda: 220

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Bacam i masem rekom ,da se razumemo nisam ti ja neki bacac ali eto,namah primetim da mi u susret ide jedan od musicara i to onako bas sto bi se reklo renomiran i sa dobrom opremom,procaskasmo bas prijateljski a on me pita,gledam te dog bacas i taj kanap se bas dobro ponasa,ja seretski mu reko jbg brate RIO dobar a ,Kaze jes vala vredi svaku paru,proba doduse i on ovu moju motku sa kanapom,dobar je dobar nema sta,eto tako bi,razidjo smo se bas drugarski,mozda je sa moje strane bilo sitnog licemerstva,nasmejah se u sebi,eto vidis Bahuse nisi izabrao los kanap,.
Poenta je dragi moji bila u tome sto je taj kanap placen samo 800 dinara marke NN.
Pozdrav-ludi musicar iz kace vremena.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Bahus je napisao(la):
Bacam i masem rekom ,da se razumemo nisam ti ja neki bacac ali eto,namah primetim da mi u susret ide jedan od musicara i to onako bas sto bi se reklo renomiran i sa dobrom opremom,procaskasmo bas prijateljski a on me pita,gledam te dog bacas i taj kanap se bas dobro ponasa,ja seretski mu reko jbg brate RIO dobar a ,Kaze jes vala vredi svaku paru,proba doduse i on ovu moju motku sa kanapom,dobar je dobar nema sta,eto tako bi,razidjo smo se bas drugarski,mozda je sa moje strane bilo sitnog licemerstva,nasmejah se u sebi,eto vidis Bahuse nisi izabrao los kanap,.
Poenta je dragi moji bila u tome sto je taj kanap placen samo 800 dinara marke NN.
Pozdrav-ludi musicar iz kace vremena.

Ne postoji ni promil sanse da se ne oseti kinez pod prstima vec. Sto opet ne znaci da i takav ne lezi nekom stapu sasvim korektno. Tako da postoje samo dve varijante, ili je taj musicar poprilicno neiskusan sa priborom ili je bio isuvise ljubazan prema tebi :hammer:
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
simpson H je napisao(la):
Ne postoji ni promil sanse da se ne oseti kinez pod prstima vec. Sto opet ne znaci da i takav ne lezi nekom stapu sasvim korektno. Tako da postoje samo dve varijante, ili je taj musicar poprilicno neiskusan sa priborom ili je bio isuvise ljubazan prema tebi :hammer:
Bice da je ono prvo ..  :)
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
A moze biti nesto trece a to je da je on reko da je dobar a nije reko odlican  ili da je los  jer kanap je odlican  onaj koji je dugotrajan a to se nemoze na prvi pogled vidjeti za par zabaca  vec za nekoliko godina,,i  tehnologija pravljenja shnjuri  je komplikovana i skupa da bi se ulagalo  praveci totalno  los kvalitet tako da su sve  na prvi pogled dobre bez obzira na cijenu ,,,
 
Vrh Dno