Bucov 2012

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Nema,gurgler je za malu septembarsku vodu zakon.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sada imam vremena na pretek ali imam druge barijere...tako je to uvek  :doh:.... nikako da se uskladim sa kolegom da odemo na jedno mesto gde imamo bucova, rec je o jednoj manjoj recici ali garant bi se dalo dobiti kakvog kilasa. Odo bas da pitam kolegu da li bi isli sutra jer meni se ne ide samom a i ne poznam te lokacije. Bas si me prodrmao Zvezdane  :hammer: svaka cast  :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ma prodrmaše i oni mene Seb,izvukoše me iz letargije.
Gogo,šta ti čekaš,sad mu je udarno :yeswink:
Bucov iz zatravljene vode je daleko neopreznija riba od onog koji živi na čistijim terenima.Ovaj se sam namestio.Video sam ga kako ide uzvodno,sačekao da prođe jedan poveći busen trave i bacio mu u malu rupu kad je izlazio iz lavirinta.Obratio je pažnju na pali gurgler,cimnuo sam ga jednom,i on je kroz jedan tren bio ispod strimera.Površinski napad kao na filmu!Progutao je do jednjaka.Naravno,pliva i dalje.
Ovakva je situacija na vodi trenutno.Ulazi iz dubine direkt kroz travu,a bacam u ove male prazne prostore koji se vide gore levo.Mora precizan hitac i jedan cim.Sve preko toga kači travu.
 

Prilozi

  • 12.jpg
    12.jpg
    141,5 KB · Pregleda: 149

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
zvezdan je napisao(la):
Gogo,šta ti čekaš,sad mu je udarno :yeswink:

Ma drugi su tereni kod mene, nije kao tamo kod tebe trava  i sl. a i zalijepio sam se za neke druge ribe i stajaćice, nikako da me pusti ovo sa šaranima, a i smuđ mi se javlja tu na "bari" pa ga pokušavam izčačkati već par noći, fino radi ali su uvjeti puno drugačiji nego na Dunavu, teško mi ga je pročitati šta da mu bacam i kako da ga vodim. Mnogo me nervira ali u tom je čar.
Osim toga sad na Dunav nemogu ni da hoći došao je do 250cm a preko 100 meni ne valja. Moram čekati da se smiri. Prije 10-tak dana sam imao par udaraca balina, ali ne ostvareno. Čudno ga lupi ne uzme ga samo raspizdi i okrene se. Neće da ga pokupi. U večeri sam imao i do 5-6 takvih akcija bez realizacije.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma pusti Gogo te šarane, malo im je zaladilo pa su stidljivi, odjuri ti do Dunava pa se nalovi ko čovek ;)
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo pustio sam šarane, pa da se konačno upišem i ja u ovu rubriku  :)  Opet na Puškašu, mali bijeli gurgler. Nije veliki bucko al veseli, dobro se borio za svoju veličinu.
2012-09-08082120Medium.jpg

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
odlično! jezerske bocove je inače malo teže prevariti nego rečne  :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Seb,slažem se,mada,ovaj gurgler im razbija odbranu,ne mogu da mu odole.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ma eto i corava koka je nasla zrno, jes da sam ga ciljao ali nisam bas bio siguran da ce raditi, Zvezdan me opet nadahnuo svojim uspjehom pa sam pokusao sa ovim gurglerom po njegovom receptu i upalilo je, Zvezdane hvala za tip  ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Nema šta,samo lovi.
Ja ne izlazim nekoliko dana,ubija vetar.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Predlazem da zvezdanu damo forumsko pod ime ili nadimak asp-guru ;)
 
Vrh Dno