Bucov 2013

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
sebastian je napisao(la):
:) važna je zanimacija  :tbumb:
u kom smislu...vazna je zanimacija!!!??? mislis,daj da musicarim bilo sto,pa da se se zove musicarenje i ja sam musicar!?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
čim ti "mašeš" i loviš mušičarskom tehnikom i alatom onda mušičariš...prosto ko pasulj....a dal' loviš velike ili male ribe to je već neka druga tema. Ako ideš uz društvo loviti ne zbog nekog trofeja svako "događanje" može da bude zanimljivo. Ako te sekira dal' opravdavam ciljano maltretiranje malih riba...ne ne opravdavam to. Zadovoljan?! Predlažem da se vrnemo temi BUCOV...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Verovatno obojica imamo vise izlazaka na muvu nego ti. A i bilo sta je bolje nego nista. Svaka vrsta ima svoje cari. Ko ne kapira njegov problem. Cista ogranicenost

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Verovatno obojica imamo vise izlazaka na muvu nego ti. A i bilo sta je bolje nego nista. Svaka vrsta ima svoje cari. Ko ne kapira njegov problem. Cista ogranicenost

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
nije Oholi ogranicenost,nego me smorise postovi tipa bravo,za svaku ribicu uhvacenu...jbg...sorry...malo sam izgleda neUrozan....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
druze nema razloga. niko od nas ne lovi sicu ciljano. bar ne bi trebalo....pecanje po dunavu i savi u gradu je sranje al je bolje nego kuci da budem... meni je svaka riba po bu trofej na neki nacin...
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
ma sve ok...nije riba u pitanju...ja malo siznem na "bravo postove i svaka cast" :hammer: :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ove godine sam se vise posvetio pastrmkama i njih najvise lovim...uglavnom su to ribice do 40cm...ponekada odem i na mesta koja kriju vecu ribu pa to i evidentiram ponekada kojom slikom....a na bucova planiram da idem sa kolegom na jednu našu vodu ali nikako da se krenemo...uvek se radije odlučimo za ove naše ribice i vode koje su nam pod nosom. On još nije ulovio bucova i volio bi a i ja ga več dugo nisam bocnuo i baš bi volio da mlatnem kojeg lepog nekim površinskim imitacijama...  ::)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ja sam se danas ispromasivao fino na popera. nisu uopste krupni,al ogranicen sam prostorom, setacima.... samo mi je jedan ogroman dopratio strimera i otisao. al to je bio i vise nego ozbiljan bucov sigurno preko 5kg
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
e to je to,kad okacis sliku tog od "sigurno je imao 5kg" onda cu i ja da napisem "bravo,dobra zanimacija" kao Seb... :asshohe:  :D :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
samo sto je taj bucov video sve moguce varalice, mogao bi katalog da napravi :D to je riba ispod brankovog mosta...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Bucov od oko 5kg na "fly" je vise od samo zanimacije. :p
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Skoro kao sveti gral :-D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ma i petica je ok tu, samo par begova dok se smiri malo. ionako se on ne zavlači u svakojaki krš ko ostale ribe... šestica je ok...verujem da je sedmica taman. ali obzirom da se uglavnom love sitniji komadi, rizikovacu sa peticom i dalje :D
 
Vrh Dno