bucov(belun) 2014

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
zvezdan je napisao(la):
Jedan Dunavski tarpun!U kakvoj formi je bio ovaj komad,ostao sam raspamećen.Deset minuta nisam mogao da ga izvučem iz matice,pumpao je konstantno na dvadesetak metara od obale.Na kraju mi se zavukao ispod neke betonske ploče,potpuno je iskrzao tipet.Strimer je wiggle minnow u prirodnom dekoru u kombinaciji sa intermediat strunom.Pravi rodeo pod vodom.Ovakav ugao glave pod vodom omogućava neverovatni walk the dog rad.Široki cik cak modus,plus isplivavanje u pauzama povlačenja.Ludnica!Udarac je bio u isplivavanju sa blagim cimkanjem,taman da ga izludi i podigne sa pola vode.Neverovatan napad.Udica je neka Đoletova engleska,za mene,najbolja bucovska udica koju sam probao.
Svaka cast..

Послато са LT18i користећи Тапаток 2

 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Hvala brate,inače,riba je odmah vraćena.Još jedna slika,fantastična glava,donja vilica je baš izražena.
 

Prilozi

  • 16.JPG
    16.JPG
    158,1 KB · Pregleda: 246

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Hvala ljudi,vidi se da je zdrava riba,peraja su mu impozantna.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
bravo batooooooo svaka cast!  :tbumb: predivan primerak!!!

kod tebe Dunav nizak a kod mene one bitne mi vode sve vise I vise  :'( I tako umesto da sutra idem pecat je sam Slobodan radije cu na neki piknik
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Hvala Seb,Dunav je u letnjem režimu vodostaja,neverovatno.Sad čekam babuške da se pojave.Njih sam ispustio poslednjih par sezona,niti sam ih mnogo video da se pojavljuju na površini.Ova voda obećava top ribolov za njih.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Bravo majstore  :tbumb: I ja hvatam ali sve po 3-4 dođu u ovog jednog tvog. Po dužini  :doh:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Браво мајсторе. Море, браво царе.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Štap je Ron Thompson šestica,star preko 15 godina,motka,ali odlična motka za bucova,kad ga on zahefta,nem mrdanja.
 
Vrh Dno