bucov(belun) 2014

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Vidiš,daleko je kupan majku mu.Kod mene mu nema ni traga ni glasa.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Meni drugovi podnose svaki dan izvještaje na Drini radi bucov,mada nisam vidjeo ni jednog krupnog da je ulovljen.Voda se još nije čestito stabilizovala,ali evo konačno obećava.
Kiše su skoro prestale pa i lokalne riječice i potoci će prestati da mute a onda se banda diže na površinu  :drool:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
dobra riba milance  :tbumb:  i kod mene je konacno pocela da se bistri i opada voda . jos malo i bice dobro za pecanje  :)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Danas sam obišao kladovske terene,malo bacao,uglavnom,čemer i jad.Sitan,sitan,kedera nema nigde,definitivno kasni ulazak sitnih riba u obalu.I za smuđa je ista situacija.Hvatam komade od 200gr.,i manje,izgleda da mora da se sačeka debelo.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Danas u prolazu svratim na meni poznato mjesto.Polom (BIH),mjesto gdje se završava Drina a počinje jezero,carstvo bucova.
Par sitnih je ganjalo uz obalu te sam tu provlačio dok se ne upisah  :hammer:

dp2o.jpg

Teren:
kreu5.jpg
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Odmah sam se sa plićaka prešalto na dubinu i povećao količinu i veličinu riba,
w7g8.jpg


Prosječni,
xyy8u.jpg
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Dosta sam imao fulanja,grickanja,ma kad zasutavi strimer baš se osjeti!A najbolja scena je kada se iza strimera kederi razbježe u lepezu,srce krene da pumpa  :drool:

etgr.jpg


P.S.
Administracijo zašto ova tema nije lijepljiva a tema iz 2011 da se spusti niže?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Hvala drugari,ono što je bitno a toj da uopšte ne radi kako treba.Čak kolege varaličarai smataraju da je nekativan.Znači da se očekuje ludilo,jer ovdje caruju xxl komadi.Često uleću u obalu.Prizor je predivan kederi se nabiju uz ivicu obale.Satjerani u ćorsokak a onda ovi polude.Čitavo jato se digne,najbolji momenat je u porastu vode.
Ranijih godina sam probavao sa varalicama ali ništa nisam uspjeo,ne mogu da vjerujem kakva efekat imaju strimeri  :drool:
 
Vrh Dno