Ćaskanje

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Slusaj, gledaj, vidi, pazi...Svima nama se naziru opanci ispod skupih cipela. A prema harmonici, vinogradu, sljivi i selu uopste gajim posebne emocije - nesto slicno kao prema musicarenju. Tako da me ova tvoja opaska nije uvredila vec naprotiv. Pokojnog cukundedu je kralj licno darovao ikonom kao najboljeg kalemara, a od korena se nemoz'
Cim vreme (citaj novac), dozvoli prepustam se kompletno stvarima koje volim: pravljenje kojekakvih zajebancija za musicarenje, gitara i vikend hedonizam  :)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Moj deda je bio kalemar, žao mi je što me nije naučio kako se to radi. Mada kaki sam smotan sam bi sebi prste iskalemio  :whistle:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
E jel vidis sta ti pricam za opanke?!
Evo bas ovih dana sredjujem lokal. Zapravo prosirujem internet caffe. U jednom prostoru tft monitori, golema lg plazma, kojekakve zajebancije u IT fazonu...U novoj sobici stari burici kao stolovi i seljacka cigla na podu. Glavu dajem da ce nova soba 2x bolje da radi od stare. Jos cu da ubacim i neku balu sena da dozivljaj bude kompletan
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
compshop je napisao(la):
E jel vidis sta ti pricam za opanke?!
Evo bas ovih dana sredjujem lokal. Zapravo prosirujem internet caffe. U jednom prostoru tft monitori, golema lg plazma, kojekakve zajebancije u IT fazonu...U novoj sobici stari burici kao stolovi i seljacka cigla na podu. Glavu dajem da ce nova soba 2x bolje da radi od stare. Jos cu da ubacim i neku balu sena da dozivljaj bude kompletan
...a i da ima omladina gde da se "druži" (kažu matori ljudi da je na senu najbolje) :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@100ka, bas sam po internetu nesto kratko prosvrljao u nadi da cu naci neki recept za "kanap-konac-strunu"/flyline od svile  :doh: :nowink: :doh: i o tome sam razmišljao  :D :D :doh: ali to je več malo previše (možda)  :lol:
@compshop, e ti harmoniku a ja frulu i gajde...jaooo lelel kada ja cujem ta dva instrumenta  ::) kakve emocije u meni prorade  :) , sto se tice gravure - lepa ponuda ali i meni bi bilo veselje da nesto izgraviram ili barem nacrtam  ;) a mozda vec i jesam  :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
sebastian je napisao(la):
@100ka, bas sam po internetu nesto kratko prosvrljao u nadi da cu naci neki recept za "kanap-konac-strunu"/flyline od svile  :doh: :nowink: :doh: i o tome sam razmišljao  :D :D :doh: ali to je več malo previše (možda)  :lol:
@compshop, e ti harmoniku a ja frulu i gajde...jaooo lelel kada ja cujem ta dva instrumenta  ::) kakve emocije u meni prorade  :) , sto se tice gravure - lepa ponuda ali i meni bi bilo veselje da nesto izgraviram ili barem nacrtam  ;) a mozda vec i jesam  :D
...da nemaš ti malo škotske krvi ;)
 

Zox

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
62
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Posle svih onih tema sa pevanjem i pucanjem po sajtovima (pardon forumima :bleh:) ovo je pravi melem za dušu u pauzi motanja jer mi ni vreme ni vremenske neprilike ne daju da izađem na vodu  :doh:
Usput, dajem predlog da se Sebu trajno promeni nik i to po partijskoj (mušičarskoj) direktivi u Đepeto  :yeswink:
Pa ljudi kako je krenuo napraviće i Pinokija da bi imao društvo u ribolovu  :D
:hammer: :hammer: :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
compshop je napisao(la):
Nema Seba?!
Izgleda da se ipak bacio na heklanje kombinezona :D :D

da znaš da si pogodio  :D danas sam osmislio poseban recept i ima da ga patentiram...kombinezon štrikan od 100% vune. Mora da bude takva da malo prlji što kao konačan proizvod izgubi i onda se ceo premaže posebnim silikonom koji se ne da probušiti, nikako ošteiti, sada sam ga isheklao i malo pre završio...odmah i isprobao...pa to je čudo. Udobno, toplo a zbog posebne tehnike štrikanja nema znojenja, radi se o posebnoj mustri koja omogučava posebnu cirkulaciju zraka  :-* :bleh: :D i nema da se oznojiš, nema da ti je hladno, drži se konstantna toplina tela, a tek što je izdrživ, me nemože da se pocepa...komotno možeš da se valjaš i pužeš po trnju i stenama...a dizajn, to je tek nešto posebno...kombinezon i za šminkere i za one čisto "praktične" ribolovce  8) Ima da ga prodajem za 749,99€  :lol: :bye: dok svi aktivni članovi sajta imaju 30% popust a neaktivni članovi 5,2%.  :bleh: :D :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mislim da bi trebalo izumeti kombinezon koji radi na principu autosugestije. Treba napraviti kombinezon koji pušta vodu, ali je toliko skup da njegov vlasnik ima osećaj da je potpuno suv i da mu je prijatno.
Evo, ja poznajem čoveka koji usred zime šeta gradom u tankoj košulji i tvrdi da mu nije hladno. To objašnjava autosugestijom i nikada nije bolestan.
Sudeći po ovim idejama i pričama, Sebastian bi mogao da sašije sebi odelo za gažu od čiste vune, ali bi morao da ima i moć autosugestije da bi mogao da gazi hladne Save :lol:.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Brutallis je napisao(la):
Seb da ne strikas i gace ::)

ma i gaće ako treba  :D :smoke:

@Mix, ja sam se toliko prilagodio ovoj klima da mi ledena sava ne smeta kao ni polarnom medvedu led  :bleh: ;) Tako da meni ta odela nisu ni bitna, to radim samo za dobro drugih  :D
 
Vrh Dno