Ćaskanje

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Stavite slusalice kad gledate najavu zbog boljeg dozivljaja 8)
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Stsajte zvucnike i udaljite se od monitora  :blush:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/5EWGnPtH-_Q&hl=en&fs=1[/flash]
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Neko je rekao Pele :-X
http://www.youtube.com/watch?v=7hHhaHSaTlQ
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Stigla su i ta tri dana odmora koja sam cekao kao zedna zemlja kisu....
Za pola sata krecem Na Crni Timok,zatim malo do Radovanske revira, gde cu da nocim a onda izlet do Grze..
Moram da napunim malo baterije.....
Pozdrav drugovima nadam se da ce biti lepih izvestaja..... Cao  :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
 

GORANHardy

Senior member
Učlanjen(a)
07.09.2008.
Poruke
158
Broj reagovanja
1
Lokacija
Borca
Ako ides na Grzi nije ti daleko poseti i Crnicu,dobra voda ponekad iznenadi dobrim ulovima.BISTRO... :tbumb:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
ejj ljudi ja sam se sad baš spakovao i odoh na 3 dana mušičarenja ,samo ja ,reka i pastrmke... :bleh: znam da vam je krivo..  :D ,aj pozdrav..ćao..ćao  :bye:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Sinoć sam se zajebo ko niko.
Najava pecanja pastrmke u Italiji i neki njihov čuveni ribolovac. Uz pivo se ugnezdim u fotelju i čekam.
Stiže lik sa torbom, vadi štapove, i ređa tube. Malo mi nešto čudno, al računam - koje pa sad ja znanje imam, čovek mora da reklamira čuvenu firmu za štapove....ajde OK
Posle toga pokazuje udice sa okcem, specijalne čvorove za vezivanje udica, ajd i to .... pokazuje silkove 0.14, neznam italijanski, pa mislim da pokazuje šta koristi kao tipet.
U međuvremenu me klinac masira da mu napumpam košarkašku lopti i sve mi krivo što propuštam emisiju.
Na brzinu mu pumpam lopti, isterujem ga na igralište i sav radostan sednem da gledam makar ostatak.
Nerviram se jer ne videh kakav štap koristi, a verujem da je pričao i o štapovima, a ja nisam video.
Ne verujem rođenim očima:
:doh: Lik kači na udicu - glistu  :eek: :p i dok se ja čudim vadi pastrmku od jedno 50.cm.
Posle sam morao da popijem dva piva da se povratim.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D :D :D 

ja sam jednom tako seo da gledam ona francuski kanal i umesto da sam nešto zanimljivo vidio ovaj je samo nešto brbljao, pa onda malo kao na vodi a dok on peca neku boraniju od pastrmki kamera ga više snima u facu  :blush: i onda još jedan prilog "mušičarenju" lik na mušičarski štap stavlja klasičnu mašinicu i vezuje meps  :doh: istog trena sam prebacio i evo več nekoliko godina ne bacim ni pogled na taj kanal...i to malo o ff-u što prikažu nije mi ni malo po ukusu.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Ja dobih od drugara iz francuske dva dvd-a PECHE. Crnji od crnjeg. Na c&p retko naleti neka pametna reportaza ili neki dobar vezac sa originalnim kreacijama
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Prestao sam da gledam te kanale.
Nerviraju me, jer je 90% priloga "ko je jači - ja ili bas", ili kako pecaju dve upišulje koje nemaju pojma šta je štap, a šta riba - pa još i objašnjavaju - kao  "A, je l' to barakuda", a zakačio se dorado, koji liči na barakudu ko ja na Merilin Monro.
Moronski kanali.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Jovanča, dobar ti avatar. Šta više voliš da vidiš - čoveka ili golu ribu.
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
ovih dana me izgleda prati nesreča:danas u školi na tjelesnom ssam nabio prst i puko je, sad  nosim gips. :'(  :doh:
nema pecanja i jahanja MJESEC dana. :(
 
Vrh Dno