Ćaskanje

Zox

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
62
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
compshop je napisao(la):
Nema Seba?!
Izgleda da se ipak bacio na heklanje kombinezona :D :D

da znaš da si pogodio  :D danas sam osmislio poseban recept i ima da ga patentiram...kombinezon štrikan od 100% vune. Mora da bude takva da malo prlji što kao konačan proizvod izgubi i onda se ceo premaže posebnim silikonom koji se ne da probušiti, nikako ošteiti, sada sam ga isheklao i malo pre završio...odmah i isprobao...pa to je čudo. Udobno, toplo a zbog posebne tehnike štrikanja nema znojenja, radi se o posebnoj mustri koja omogučava posebnu cirkulaciju zraka  :-* :bleh: :D i nema da se oznojiš, nema da ti je hladno, drži se konstantna toplina tela, a tek što je izdrživ, me nemože da se pocepa...komotno možeš da se valjaš i pužeš po trnju i stenama...a dizajn, to je tek nešto posebno...kombinezon i za šminkere i za one čisto "praktične" ribolovce  8) Ima da ga prodajem za 749,99€  :lol: :bye: dok svi aktivni članovi sajta imaju 30% popust a neaktivni članovi 5,2%.  :bleh: :D :)

Ala ga nahvali prijatelju, da si me ubedio :D
samo sam u nedumici (zbog cene) jel da odmah naručim dva, jedno za ribolov a drugo za izlaske? :'(
Pomagajte u dilemi sam  :doh:
:hammer: :hammer: :hammer:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
sebastian je napisao(la):
Brutallis je napisao(la):
Seb da ne strikas i gace ::)

ma i gaće ako treba  :D :smoke:

@Mix, ja sam se toliko prilagodio ovoj klima da mi ledena sava ne smeta kao ni polarnom medvedu led  :bleh: ;)

Pita polarno mece tatu polarnog medveda :
- Jel' cale, a ti si 100% polarni medved?
- Jesam naravno
- A mama, jel i ona polarna mecka?
- Naravno sine... Odgovara medved
- A jel i deda polarni medved
- Jeste sto pitas?
- Pa sto je meni koji moj ovako hladno?!
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Sta je ovo sunce ti jeb..
Nije albino, meni lici na...
Ja bih pozeleo zelju, poljubio pastrmku u debelo meso i pustio je u vodu, pa sta mi bog da :smoke:
P.S. Nadjoh sliku u albumima sajta, pa se pitam gde li bucko peca posle ove zlatne ribice
 

Prilozi

  • Dzoni Krupajska reka.JPG
    Dzoni Krupajska reka.JPG
    51,9 KB · Pregleda: 458

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Evo objašnjenja http://www.musicarenje.org/index.php?topic=1458.30
nisu albino :p
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Danas mi je bio dan.....ne ponovio se. Motam musice i zivim za dan kada cu se osvrnuti oko sebi i videti da sam u nekoj dalekoj vukojebini koja obiluje divljim "zverinjem"! Mislim da sam za kratak period zivota proveden u radu sa ljudima postao krajnje asocijalan. Dodje mi da odmah rasprodam ove jebene lokale i napravim prodavnicu pribora i malu kafanicu pokraj DRINE. Motam musice, predveze, spremam ribu....milina! Mozda izdrzim jos koju godinu...Ako ne, lepo ce biti druzenje na obali drine. Pre ili kasnije...
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Posle danasnjeg dana lepo provedenog u ribolovu,sinule mi neke ideje vezane za nimfe.
Idem svezem neke larviCe od SRNECE DLAKE (KUCICE) mislim da ce lepo da se pokazu.
Ajd uzdravlje i BISTRO.. :bye: :bye: :bye: :bye:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
compshop je napisao(la):
Danas mi je bio dan.....ne ponovio se. Motam musice i zivim za dan kada cu se osvrnuti oko sebi i videti da sam u nekoj dalekoj vukojebini koja obiluje divljim "zverinjem"! Mislim da sam za kratak period zivota proveden u radu sa ljudima postao krajnje asocijalan. Dodje mi da odmah rasprodam ove jebene lokale i napravim prodavnicu pribora i malu kafanicu pokraj DRINE. Motam musice, predveze, spremam ribu....milina! Mozda izdrzim jos koju godinu...Ako ne, lepo ce biti druzenje na obali drine. Pre ili kasnije...
E slatki snovi. Surova realnost je da smo vezani za ove nase svakodnevne aktivnosti. Dok ja budem isplatio sve kredite ima da pocnu i ruke da mi se tresu (za ostale organe i da ne pricam  :hammer:) a bas sam za taj period zivota planirao da se preselim u vikendicu pokraj Morave i da trtim klenove na bambulu pod stare dane.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
jao drugari a zamislite ceo dan da radite sa bagrom koja vas psuje, tj socijalom, pa kad odes na vodu i cujem da nekom zazvoni mobilni dodje mi da ga udavim....
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ovo nisam bio siguran gde da napisem pa reko mozda je ovo pravo mesto. Pre nekih desetak minuta na dnevniku lokalne Niske televizije javili su da je neki lovac u Niskoj Banji tacnije kod uliva tople vode u Nisavu pucao i pogodio ribolovca sa 13 dramlija (sacmi). Ribolovac nije u zivotnoj opasnosti. Najnezgodnije je to da je jedna dramlija zavrsila u jeziku preko obraza. Prica je tragikomicna jer je lovac objasnjavao da je pucao mislivsi da je video patku :doh: a to je bila kapa ribolovca :-X. Koliko ja znam lovci su obavezani da pucaju u pernatu divljac samo u letu ali........
Naravoucenije, pazite kakvu kapu nosite i gde se muvate ???
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
compshop je napisao(la):
Sta je ovo sunce ti jeb..
Nije albino, meni lici na...
Ja bih pozeleo zelju, poljubio pastrmku u debelo meso i pustio je u vodu, pa sta mi bog da :smoke:
P.S. Nadjoh sliku u albumima sajta, pa se pitam gde li bucko peca posle ove zlatne ribice
Dzoni i dalje pece iako je uhvatio i vratio zlatnu ribicu
 
Vrh Dno