Ćaskanje

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Na ovom forumu ima dovoljno prostora za caskanje, razbibrigu i druzenje.
Pozdravljam sve ljude dobre volje i cistog srca koje ovde dovodi zajednicko, plemenito i sportsko interesovanje - MUSICARENJE
Bistro
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
jedva čekam da izađem na neku bistru vodu pa da mi se struna zategne pod nekom aždahom' od ribe  :D
 

Zox

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
62
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Kad smo već kod časkanja, i danas sam ranom zorom izašao na "livadu" i mahao sa novim štapom  ;)
Sve smo bolji prijatelji mada se još uvek joguni  :yeswink:
:whistle: :whistle: :whistle:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Zox je napisao(la):
Kad smo već kod časkanja, i danas sam ranom zorom izašao na "livadu" i mahao sa novim štapom  ;)
Sve smo bolji prijatelji mada se još uvek joguni  :yeswink:
:whistle: :whistle: :whistle:
  Pa ti ga pritegni,ne sme da zanoveta na samom pocetku,ili sad il' nikad.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
a ja se danas navozao okolo i naokolo...konacno kada sam sve obaveze skino' sa grbace odmah sam otisao u moju malu i skromnu radionicu i latio se mog drugog drvenog cekrka... :D najveca mi muka sto dizajn ovisi o mom alatu i materijalu koji mi je na raspolaganju...ipak sa malo volje se da izvuci bar malo od zamisljenog...Sada  sedim i gledam komad moje tzv. majstorije...
Ljudi ja sam skroz na skroz odlepio...da imam sve idealne uvete, materijal i odlično opremljenu radionicu...radio bi i čekrke, i bambusove mahače...i ko zna šta još (ma svašta mi pada još pored na pamet po pitanju ff-a...ali bolje da šutim  :lol: :doh:). Zamislite ovo: izađeš na vodu, u rukama imaš vrhunsko izrađen bambusov štap, na njemu čekrk kojega si sam osmislio i uradio, još i struna je tvoja, predvez je tvoj...sve je tvoje i na kraju muva je tvoja...priđeš kakvom lepom potoku ili manjoj bistroj rečici u kojoj plivaju pastrmke i lipljani, polako ulaziš u vodu i uživaš u onom žuboru vode, mekoći i finoći bambusa prelepom čekrku sa nekom finom gravurom...i da ne nabrajam sve još od zabačaja, zategnute strune, ribe koja se bori i iskače ili zaranja u vir... ;) Sve mi to leti kroz misli dok se igram u svojoj maloj radionici...recite mi da sam još uvek normalan  :)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ej, Seb, ne bih da ti kvarim  idilu, ali da li si razmišljao i kombinezon da sašiješ? Da budeš skroz u handmade opremi?  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Jr je napisao(la):
Ej, Seb, ne bih da ti kvarim  idilu, ali da li si razmišljao i kombinezon da sašiješ? Da budeš skroz u handmade opremi?  :D

:D :hammer: tačno sam znao da če i to da me netko pita ali za to je odgovor NE. Ipak bi mi to bilo "tu mač", šivanje me ne veseli previše  :)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Hehe, ajd šivenje. Al zaboravljaš na meredov, mast, kutije za muve, udice, pean, makazice... Šta ćemo sa tim? :bleh:

p.s. Ova tema ide u Špansku muvu ako se svi slažu. Može i kao sticky, tako da ovo bude mesto za razgovor bez posebnog povoda.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Jr je napisao(la):
Hehe, ajd šivenje. Al zaboravljaš na meredov, mast, kutije za muve, udice, pean, makazice... Šta ćemo sa tim? :bleh:

p.s. Ova tema ide u Špansku muvu ako se svi slažu. Može i kao sticky, tako da ovo bude mesto za razgovor bez posebnog povoda.

:D hehe, video sam lepe meredove/podmetače od bambusa...ali o tom potom, pa ne treba ici bas u skrajnost  :D ;)  :) Udice  :tbumb: :D :doh:

i ja sam kontao da bi ovo dali pod spasnku.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
sebastian je napisao(la):
a ja se danas navozao okolo i naokolo...konacno kada sam sve obaveze skino' sa grbace odmah sam otisao u moju malu i skromnu radionicu i latio se mog drugog drvenog cekrka... :D najveca mi muka sto dizajn ovisi o mom alatu i materijalu koji mi je na raspolaganju...ipak sa malo volje se da izvuci bar malo od zamisljenog...Sada  sedim i gledam komad moje tzv. majstorije...
Ljudi ja sam skroz na skroz odlepio...da imam sve idealne uvete, materijal i odlično opremljenu radionicu...radio bi i čekrke, i bambusove mahače...i ko zna šta još (ma svašta mi pada još pored na pamet po pitanju ff-a...ali bolje da šutim  :lol: :doh:). Zamislite ovo: izađeš na vodu, u rukama imaš vrhunsko izrađen bambusov štap, na njemu čekrk kojega si sam osmislio i uradio, još i struna je tvoja, predvez je tvoj...sve je tvoje i na kraju muva je tvoja...priđeš kakvom lepom potoku ili manjoj bistroj rečici u kojoj plivaju pastrmke i lipljani, polako ulaziš u vodu i uživaš u onom žuboru vode, mekoći i finoći bambusa prelepom čekrku sa nekom finom gravurom...i da ne nabrajam sve još od zabačaja, zategnute strune, ribe koja se bori i iskače ili zaranja u vir... ;) Sve mi to leti kroz misli dok se igram u svojoj maloj radionici...recite mi da sam još uvek normalan  :)

E ovako da se dogovorimo:
Posto mi je cale umetnik (necu da ga hvalim na slepo previse bice slika), posaljes dva cekrka na moju adresu. Cale ih izrezbari i ukrasi najnajludjim gravurama. Jedan Ostaje meni a drugi ide nazad posiljaocu ;).
Posto je moj bamoo stigao ssamo do faze oprljene motke, taj bi cekrk zavrsio na jednom lepom fiber antikvitetu.

Sto se pecanja na licni proizvod tice, necu zaboraviti prve ulove na MOJE musice. Srce mi se rasiri kao harmonika
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
compshop je napisao(la):
Sto se pecanja na licni proizvod tice, necu zaboraviti prve ulove na MOJE musice. Srce mi se rasiri kao harmonika
Ih šta ti je čovek seljak u duši (šala mala nadam se da se ne ljutiš Compshop, ali dao si mi šlagvort) :D
Momci svaka čast za trud oko bambusa :tbumb: Čak i to koliko je Comp uradio je barem nešto.

P.S. Da li je nekom palo na pamet da uplete strunu od svile?
 
Vrh Dno