Cene dozvola za 2018. godinu - Srbija

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
U pravilniku piše da reprezentativac gubi taj status ako ne učestvuje u nacionalnom prvenstvu u godini kada ostvaruje pravo da se takmiči na međunarodnim takmičenjima.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Što se glasanja za kapitena tiče, glasali ste u grupi na viberu. Grupa su bili članovi reprezentacije. Vlada je glasao za Mitu, Mita je glasao za Vladu, Tihi je glasao za Oholog, Luka je glasao za sebe jer je video gde će se to sve završiti, Oholi je glasao za Oholog. Ako sam nešto pogrešio, neka me isprave ostali reprezentativci.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Pa to kao parlament....fali samo Maja Gojkovic....Martinovic i Risticevic su tu  :hammer: :hammer: :hammer:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Izvinjavam se što prekidam Bakija u izlaganjima  i vraćam se na temu s odgovorom Geguli  kako i dolikuje  prema kolegi da se ponašamo.

Baki na  žalost ne dobija sagovornike, sem Prote legende ( obojica su legende starog kova ). Baki, nisam kriv što te '' ibbegavuu '' :D.

Gegula  ljudino, lako se '' diže sidro '' ,  prvo moraš da platiš harač 6000 din. pa  posle svakog ''sidra '' u svako pristanište doplata.

U mom slučaju bilo  bi to za Radovansku reka,Timok i Zlot,  pa ka KV-u a da ne pominjem  sebe da počastim  revirskim ribolovom i

put + par dana CG-Plav . E to je već nešto,na papir kada se stavi a i iz glave može jer sam skroman pa se da  lako sabrati.

Znači apstinencija u mom kraju bi bila zagarantovana jer su mi uništili sve okolne meni zanimljive vode i eventualnom gostu FF koji bi mi


došao, a do pre par god. bih gostu mogao lep FF da priuštim na samo 7 km od JA. Nervira me što  uz doplatu već mora da se poseduje 

dozvola ( ne samo za revire ) a sve vode su nam desetkovane.
 
Vrh Dno