Cime konkretno na klena ?

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Odlicna ideja Strelko... Jesi li lovio nekad na ove imitacije cini mi se da su nogice zadnje malo duze sto zna da izazove puno promasaja, mozda da ih savijes vise uz telo ja sam radio slicne od policelona ali ga riba samo pipne i ostavi zbog dugih zadnjih nogica, mada moje su bile od konca...

Послато са ZTE Blade Q Maxi

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Nisam ih probao, taze su. Ovo za promašaje, pih, ne znam. Ako se to bude dešavalo rešiću problem čupanjem zadnjeg para nogu. I ovi što love klena na žive tj. prave skakavce često čupaju ove skakajuće noge. Mada klen kad zine na muvu, on ne zeva samo na noge nego na kompletnu muvu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ove muve ce doci glave mnogim klenovima  :yeswink:

21aixko.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
da ne vezujem za neke kolege ko zna kad bi bila neka slika . za sebe se setim u zadnjem trenutku , dan pred ribolov da ih namotam  :D nema bolje podvodne muve za klena . kao sto su fazan i zec standard za pastrmku , ova je za klena obavezna
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Sale, motaš li im neka rebra ili ne, čisto trajnosti radi?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ne motam . to mi komplikuje izradu , ima operacija vise , a nista ne utice na upotrebu . umesto toga upredem isperke pauna i osnovni konac i sve zajedno namotam na udicu . sasvim je cvrsto i trajno kada se tako odradi  :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
udice su gamakatsu f11 2sh vel.8 a telo je samo paun 5-6 isperaka upredeno sa osnovnim koncem  :)
 
Vrh Dno