Culture Sally

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Treba da znate da su tepisi uglavnom od polipropilena. Malo je predebeo za krila nežnih muva, ali je idealan za Culture Sedge ili Culture Sally. Dakle, ako imate tepih odgovarajuće boje, počnite da ga koristite za izradu ovih fenomenalnih muva!
 

milojeminic

Newbie
Učlanjen(a)
24.06.2007.
Poruke
10
Broj reagovanja
0
Mislim da svet odavno gleda sta se dogadja na Niskom sajtu, budite u to sigurni, a narocito ce ih zainteresovati u svetu musicarenja muva koja svojim treperenjem kroz vazduh privlaci zenke! :doh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo nije Niški sajt. Otvoren je za sve koji se sluze sh jezikom. Ovaj covek namerno upada i pise gluposti sa vrlo providnim ciljem. milojeminicu, slicni tebi su odavno napravili poseban sajt za takve. Od tada uživamo u dobrom društvu. Nemoj da nas smaraš, idi svom jatu.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Znači sada smo i Niški sajt. Degradacija sajta tako perfidno napisana da to nije normalno. Ja sam veliki lokalpatriota ali to nema nikakave veze sa sajtom. ovo je prvi sajt koji je okupio sve mušičare koji razumeju šta pišemo. I Srbe i Hrvate i Slovence i Makedonce i Crnogorce i Bosance. i svi lepo učestvujemo na sajtu. Bezobrazuk gosdpodina Minica je fino smišljen, ali druže neće ti proći. Nisu članovi sajta budale da padaju na ovakve pokušaje da se sajt degradira!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D I ja sam lokalpatriota, pa ovaj sajt smatram i beogradskim dok sam na njemu  :hammer:. Zaista ne znam gde se nalazi serveri sa kojih se oba musicarska sajta u zemlji vrte, ali ni te lokacije ne mogu da ih geografski dekklarisu kako je Minic to ucinio.
Minicu, kolega, Vi zaista po stilu i leksici (a pre svega teskim pravopisnim greskama) jako podsecate na "novinarske" (po novinama u pregradi poljskog cucavca) pokusaje sa ?.com
Za dobrim konjem se i prasina dize. Dakle, nisam siguran da je iko odavde otisao na ?.com da kritikuje, sto se ne bi moglo reci za obratno. To pokazuje i da nekome nedostaje akademskog pristupa i standarda, ali to je i za ocekivati.
Sto se mene tice, nista novo. End & Out on this topics. Forever, as far as I am concerned.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Što pobegoste? Pa zar je uspela namera dvojnika? E, Laki i Pedjo, pa on vas razjuri sa jedne od najaktuelnijih tema.
Culture Sally je hit No. 1, među imitacijama žutih kamenjarki. Sa vrha top-liste neće je skinuti tako lako. Moraće neko da napravi moderniju i efikasniju imitaciju Isoperla grammatica, da bi se to desilo. Nije dovoljno da se neko sa.... registruje pod imenom.... i da počne da lupa. Štaviše, meni je to simpatično. :D
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Da bude jasno, nisam se ja povukao iz ove teme, već iz diskusije da je ovo Niški sajt i iz ostalih baljezgarija :whistle: !
 
Z

Zakula

Guest
Ajde,chika da vas vrati malo na temu...Culture Sally.....Napravio sam je,koristio,mnooooogo je dobra (da ne kazem najbolja!!)...Izuzetna muva!!!Telo je napravljeno od limun zutog body thread konca,krila Culture tehnika (krem/zuti polipropilen),thorax zuti,fini polipropilen dubb i noge zuckasti hackle.To je to...Uskoro i step by step fotografije izrade...
 

Prilozi

  • Culture Sally.jpg
    Culture Sally.jpg
    32,5 KB · Pregleda: 167

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
to...step by step...jedva cekam da vidim tu Culture tehniku :) Nego, lovio si klenove sa njom, pastrmke...?
 
Z

Zakula

Guest
Seb,opasno je gotive i klenovi,ali verovatno shto ih podseca na skakavca....Za pastrmke ne treba ni da komentarishem... :drool: :drool:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Step by step odmah Zakula! Zivo me interesuje kako to radite.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo slikao sam danas step by step. Stiže...
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Potrudi se da napises neki proratni text pa mozemo da objavimo clanak sa novom tehnikom by Mix ;)
 
Vrh Dno