Danas sam vezivao...

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Pozdrav učkuraši,opet ja, kažite ako sam vam dosadio  ??? ?
 

Prilozi

  • IMG_0004.JPG
    IMG_0004.JPG
    300,5 KB · Pregleda: 155

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Ajd da vas ne bacam u depresiju,jel bolje ovako ?
 

Prilozi

  • IMG_0002.JPG
    IMG_0002.JPG
    257,3 KB · Pregleda: 165

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
nespetro je napisao(la):
Da li se ovi uckuri vezuju svi zajedno?  ???   :D

Dobri ste izjednaciste  :yeswink:

Evo jedan za stimulaciju  :)

Alo kolega  :mad: gdje si ti tu kod mene vidio uckure, nije da mi smetaju ali iha ja ne koristim, ovdje je samo perje i dlaka.
Ovo je posebna kategorija nije ni uckuraska a ni policelonska  :D
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
sašaPI odlično! Što kaže Gogo ne znaš šta je lepše. Vidim polako se spremamo za sozonu!
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Gogo je napisao(la):
nespetro je napisao(la):
Da li se ovi uckuri vezuju svi zajedno?  ???   :D

Dobri ste izjednaciste  :yeswink:

Evo jedan za stimulaciju  :)

Alo kolega  :mad: gdje si ti tu kod mene vidio uckure, nije da mi smetaju ali iha ja ne koristim, ovdje je samo perje i dlaka.
Ovo je posebna kategorija nije ni uckuraska a ni policelonska  :D

Ma salim se naravno. Prelepa i slika i radovi. Bitno je da uzivamo u izradi svojih modela. A nadam se da cu i ja jednog dana raditi ovakve lepotane  :)

 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
sašaPI gde nabavljaš ove foamove za osice / pčelice? Homemade ili ... ?
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
lazza je napisao(la):
sašaPI gde nabavljaš ove foamove za osice / pčelice? Homemade ili ... ?

Homemade 100% !!! Ako me ne oteraju "učkuraši" i ne počne da me mrzi da slikam,biće toga još ovih dana !
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beograd
  :hammer: Ma sredićemo mi tebe SasaPi ko panta pitu ima da počneš da vezuješ učkure ima samo da puca...   :D




Gogo ajoj  :tbumb: kakva lepota !!!!

Picture002Medium.jpg
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
Ja se spremio za otvor. :smoke:
 

Prilozi

  • IMG_0051_resize.JPG
    IMG_0051_resize.JPG
    146,4 KB · Pregleda: 127
Vrh Dno